16:00
30/6/2020

Jutro (środa, 1 lipca) o 14:00 Akamai organizuje online fajną darmową konferencję o cyberbezpieczeństwie #EdgeLive EMEA Virtual Summit.

Polecamy szczególnie prelekcję Troya’ Hunta, twórcy popularnej wyszukiwarki zhackowanych kont, o tym, na czym polegają ataki “zapychania poświadczeniami”, czyli wykorzystywania haseł z wycieków do przejmowania kont normalnych ludzi w wielu miejscach.

Na marginesie, o tym jak się przed takimi atakami chronić z kolei opowiadał Piotrek na naszym darmowym webinarze poświęconym zabezpieczaniu kont, którego nagranie możecie zobaczyć tutaj za darmo.

W programie konferencji także opis od kuchni, na jakie kompromisy musiało pójść Zalando, aby chronić się przed atakami, ale siłą zabezpieczeń nie odstraszać klientów.

Aby wziąć udział w konferencji i zobaczyć te i inne prelekcje, należy się zapisać na tej stronie.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Ja bym przetłumaczył credential stuffing jako “nadziewanie danymi logowania” jeżeli już idziemy w tłumaczenia 1:1… Albo “nadziewanie kredkami”. Zapychanie sugeruje jakiś ddos.

  2. Witam, niestety w pracy mam poblokowany LinkedIn, a nie da się tego zrobić od ręki… czy mogę prosić o linkę bezpośrednio do wydarzenia bez skrótów LI ani innych skracaczy ? Będę wdzięczny.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: