16:00
30/6/2020

Jutro (środa, 1 lipca) o 14:00 Akamai organizuje online fajną darmową konferencję o cyberbezpieczeństwie #EdgeLive EMEA Virtual Summit.

Polecamy szczególnie prelekcję Troya’ Hunta, twórcy popularnej wyszukiwarki zhackowanych kont, o tym, na czym polegają ataki “zapychania poświadczeniami”, czyli wykorzystywania haseł z wycieków do przejmowania kont normalnych ludzi w wielu miejscach.

Na marginesie, o tym jak się przed takimi atakami chronić z kolei opowiadał Piotrek na naszym darmowym webinarze poświęconym zabezpieczaniu kont, którego nagranie możecie zobaczyć tutaj za darmo.

W programie konferencji także opis od kuchni, na jakie kompromisy musiało pójść Zalando, aby chronić się przed atakami, ale siłą zabezpieczeń nie odstraszać klientów.

Aby wziąć udział w konferencji i zobaczyć te i inne prelekcje, należy się zapisać na tej stronie.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Ja bym przetłumaczył credential stuffing jako “nadziewanie danymi logowania” jeżeli już idziemy w tłumaczenia 1:1… Albo “nadziewanie kredkami”. Zapychanie sugeruje jakiś ddos.

  2. Witam, niestety w pracy mam poblokowany LinkedIn, a nie da się tego zrobić od ręki… czy mogę prosić o linkę bezpośrednio do wydarzenia bez skrótów LI ani innych skracaczy ? Będę wdzięczny.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: