10:26
8/8/2016

Na ogłoszenie o takiej treści odpowiedział jeden z naszych czytelników. Oto instrukcja, jaką otrzymał:

Cześć. Praca polega na zakładaniu kont bankowych, które w obecnych czasach są skłonne płacić prowizję za każde założone konto.
Pierwsze zlecenie polega na zalozeniu konta Direct w ING Banku Śląskim i sprawdzeniu jego funkcjonalnosci. Konto nalezy zalozyc za pomoca linku, aby bank mógł poprawnie zliczyć od kogo pochodzi polecenie. https://clk.leadexpert.pl/click?c=[ciach]s=2RnYHR83
Za poprawnie zalozone konto oferuje dla Ciebie prowizje w wysokosci 35zl. Kwota ta zostanie wypłacona po zweryfikowaniu przez bank poprawnego założenia konta i wysłanie przez niego raportu do mnie (dlatego konto należy założyć za pomocą linku), na Twoje nowo założone konto lub na dowolne inne Twoje konto (decyzja należy do Ciebie)
Jesli chcemy aby konto bylo w pełni darmowe – wybieramy opcje bez karty debetowej. Istnieje mozliwosc zdobycie dodatkowej premii od banku w wysokosci 100zl (wydanie karta 1000zl do konca roku 2016) – ale nie jest to wymog konieczny.
Drugie zlecenie, na tych samych zasadach – Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK. https://clk.leadexpert.pl/click?c=[ciach]&s=2RnYHR83
Tutaj za poprawne zalozżnie konta oferuję stawkę 27zł. Konto jest darmowe, jeśli nie wybierzemy do niego karty. Dodatkowo jest ono oprocentowane na 4% (dzięki czemu możemy mieć całkiem dobre konto oszczędnościowe bez opłat)
Trzecie konto – to Wymarzone Konto Osobiste w Raiffaisen Polbanku – ich szlagierowy produkt reklamowany jako konto calkowicie za zero – na zawsze. Tutaj również nie ponosimy zadnych oplat, jeśli nie zamowimy karty (karta kosztuje 3zl na miesiac – można wziac, ale nie trzeba 🙂 )
Za poprawne zalozenie tego konta – prowizja 25zł. https://clk.leadexpert.pl/click?c=[ciach]&s=2RnYHR83
Za poprawnie założone i zaakceptowane przez bank 3 konta – możemy otrzymać 87zł. Prowizje zostana wyplacone najpozniej 30 dni po aktywacji Twoich rachunkow przez bank (tyle czasu ma bank na przeslanie do mnie raportow)
W związku z dużą ilością pytań:
– jest to całkowicie legalny program partnerski, od którego ja jako zleceniodawca pod koniec roku odprowadzam podatek VAT
– dzięki temu systemowi zarabiamy oboje – zarówno ja i Ty 😉
W kolejnych dniach będzie możliwość wzięcia udziału w kolejnych zleceniach. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu Jeśli się zdecydujesz – również proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie

Tym razem nie była to rekrutacja na słupa (załóż konto, my Ci przelejemy X, ty zostaw sobie z tego Y i przelej X-Y na konto Z), a namawianie do założenia kont z linków referencyjnych programów afiliacyjnych. Nie sądzimy, żeby banki (reklamodawcy) popierali takie praktyki wyłudzaniazbierania “leadów”.

PS. No i jeśli dobrze liczymy, to urobek wynosi 87 PLN, a nie 300…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. To jest oferta z allegro. Można “zarobić” różne kwoty nawet rzekomo 900 zł

  2. > PS. No i jeśli dobrze liczymy, to urobek wynosi 87 PLN, a nie 300…

    300 to pewnie zarabia zleceniodawca ;]

  3. Tym razem nie była to rekrutacja ale następnym razem osoby, które wzięły udział w akcji, jak trafią na autentyczną rekrutację na pewno z uśpioną czujnością chętnie wezmą skuteczny udział w akcji “Jak zostać słupem”.

  4. Ja trafiłem kiedyś w poszukiwaniu pracy do biura takiej firmy. Odmówiłem oczywiście. W Częstochowie jest firma, która tym się zajmuje, ale adres musiałbym poszukać.

  5. Ale jaki jest sens takiego działania? I dlaczego linki?

  6. A ktoś próbował? Ja jako zdeklarowany pesymista widzę następujące rozwiazanie – zakładający konta – ma trzy konta, a zleceniodawca profizję z reflinków…. Prowizję tylko obiecał …. i to na “gębę” – jak długo nie płaci bank – mamy tylko gruszki na wierzbie

  7. ja też nie widzę większego sensu.. nie wiem może się mylę..

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: