21:16
4/3/2015

Kilka wskazówek, jak można zbackdoorować domenę Widnows (po uzyskaniu do niego dostępu). Warto sprawdzić, czy Wasz system nie wykazuje tych oznak ;-)

PS. Z racji olbrzymiego zainteresowania naszym szkolenie z Bezpieczeństwa Windows, otworzyliśmy właśnie rejestracje na jego 3 edycję: 23-24 kwietnia 2015, Kraków. Szczegóły tutaj.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. …domenę windowsową, nie “system Windows”

  2. Mowa jest o domenie windows, a to różnica…

  3. jak …domenę Widnows.
    To nowa nazwa na Win 10?
    Pzdr.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: