20:25
4/11/2018

Krótkie przypomnienie ❗️Już jutro (5.11) jesteśmy z naszym wykładem pt. “Jak nie dać się zhackować” w Katowicach, a w czwartek (8.11) w Warszawie. Na oba zostały ostatnie wolne miejsca.

W trakcie wykładu gwarantujemy niejeden opad szczęki 😲, pokazy ataków 👾 na żywo i pełno praktycznych porad jak nie dać się zhackować w sieci i poza nią, jak dbać o prywatność i jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej 💰i robić zakupy online.

Wszystko przystępnym językiem, więc bierzcie ze sobą rodziców! Wejściówki znajdziecie tu: https://niebezpiecznik.pl/wyklad

Do zobaczenia! 🖖

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Kurza melodia! Któryś kolejny raz wchodzę na nbzp i nie mam co przeczytać. “Dziś jesteśmy w Pipidówku!”. No spoko. Tylko ja nie mam ani czasu, ani hajsu, żeby jeździć po kraju. Zapierdzielam na 1,5 etatu za ch… pieniądze, żeby wynieść się ze zdemolowanej 2-pokojowej nory, w której mieszkamy w szóstkę (3 osoby + 3 koty). Jeden dzień w tygodniu zwykle mam wolny, leżę wtedy w wannie zdecydowanie za długo i fajnie by było przeczytać coś łączącego przyjemne z pożytecznym. A tu Facebook. Użytkownik nbzp.cz odmeldował się we Wrocławiu.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: