23:58
20/11/2011

* Polskie kabarety zhackowane

Sylwo informuje, że polska strona na temat kabaretów: http://kabarety.tworzymyhistorie.pl została zaatakowana. Intruzi podmienili stronę główną.

Kabarety

Kabarety zhackowane

Obecnie strona ostała przywrócona do oryginalnego wyglądu — brak jednak na niej informacji na temat ataku…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. I niestety wciaz jest dziurawa i podatna na kolejne ataki…

  2. Wsiowy deface. Uwielbiam takie.

  3. Autor chyba stwierdzi, że poziom trudności 0/10 i po co to komu było…

  4. pozwalaja rejestrowac hasla 30 znakowe a logowac “da sie” tylko na haslach do 23 znakow

    • W tym miejscu właśnie jest dziura : )) Wyślij postem hasło dłuższe niż 23 znaki a automatycznie zaloguje Cię na konto admina : )))))))))

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: