21:26
23/9/2014

Pentesterskie distro od dziś na smyrofonie – codename: NetHunter.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Smyrofonie? 😉

 2. Smyrofon <3 od dziś tak będę nazywał mojego HTCiaka

 3. Można też spokojnie zainstalować Kali na telefonie aplikacja Linux deploy i łączyć się do niego z tego samego urządzenia za pomoca jakiegoś vnc viewera. Trochę muli nmap przy choćby -A :d czy msfscan ale działa. Ważne ze kali odpalamy jak aplikacje więc mamy normalny system w telefonie. Można też zrobić dualboot na androidku. Na youtubie kanal tuxmind91. To jest ten sam koles co tworzy aplikacje dsploit, która rowniez polecam pentesterom. P.S dsploit w sklepie play to fake. Orginalne rego na githubie u kolesia evilsocket.

 4. Teraz pseudo-hackerzy będą zmieniać wszędzie hasła? OMG!

 5. Z czy bez GApss’ow?

 6. Serio dziala tylko na Nexusach?

 7. Troszkę jestem do tyłu w temacvie pentesterskich distro: Co jest lepsze Kali czy Backtrack. Chodzi mi głównie o liczbę dostępnych narzędzi.

  • Kali jest żoną Śiwy i ma wielkie kły. Obłaskawienie wymaga złożenia krwawej ofiary. No i jest boginią.
   A Backtrack – po prostu nie żyje…

  • Kali = nowsza wersja backtracka (rebranding po prostu)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: