21:26
23/9/2014

Pentesterskie distro od dziś na smyrofonie – codename: NetHunter.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Smyrofonie? 😉

 2. Smyrofon <3 od dziś tak będę nazywał mojego HTCiaka

 3. Można też spokojnie zainstalować Kali na telefonie aplikacja Linux deploy i łączyć się do niego z tego samego urządzenia za pomoca jakiegoś vnc viewera. Trochę muli nmap przy choćby -A :d czy msfscan ale działa. Ważne ze kali odpalamy jak aplikacje więc mamy normalny system w telefonie. Można też zrobić dualboot na androidku. Na youtubie kanal tuxmind91. To jest ten sam koles co tworzy aplikacje dsploit, która rowniez polecam pentesterom. P.S dsploit w sklepie play to fake. Orginalne rego na githubie u kolesia evilsocket.

 4. Teraz pseudo-hackerzy będą zmieniać wszędzie hasła? OMG!

 5. Z czy bez GApss’ow?

 6. Serio dziala tylko na Nexusach?

 7. Troszkę jestem do tyłu w temacvie pentesterskich distro: Co jest lepsze Kali czy Backtrack. Chodzi mi głównie o liczbę dostępnych narzędzi.

  • Kali jest żoną Śiwy i ma wielkie kły. Obłaskawienie wymaga złożenia krwawej ofiary. No i jest boginią.
   A Backtrack – po prostu nie żyje…

  • Kali = nowsza wersja backtracka (rebranding po prostu)

 8. Ciekawy temat. Ale pewnie ostro muli.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: