12:46
7/7/2022

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym wczorajszym webinarze. W pewnym momencie jednocześnie oglądało go ~6000 osób, co jak na tak niszowy temat jakim jest OSINT uważamy za prawdziwy sukces :-)

Aktualnie, nagranie webinara jest do obejrzenia na naszym kanale na YouTube. Trzeba być “wspierającym” aby mieć do niego dostęp. Instrukcja jak dołączyć tutaj.

Webinar pokazał ułamek technik, narzędzi i źródeł, które prezentujemy w ramach naszego Internetowego Kursu OSINT. Kursu, który tylko do dziś, do 23:59 można zgarnąć w formie wieczystego dostępu (do materiałów, aktualizacji i zamkniętego forum). Szczegóły tej akcji tutaj.

Jeśli ktoś rozważał udział, to dziś jest najkorzystniejszy moment na dołączenie, bo od jutra do kursu dostęp będziemy sprzedawać w formie subskrypcji, która wymagać będzie odnawiania.

Przeczytaj także:

 

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. G prawda, jak ktoś gdzieś swojego numeru nie zostawił w necie to się go nie da namierzyć zgodnie z obowiązującym prawem.

  • Uooooł, ale Amerykę odkryłeś!

  • Niekiedy sposoby dzielą się na legalne oraz skuteczne ;-)

  • Wystarczy jeden znajomy-dzban z truecallerem by twój telefon przestał być anonimowy

   Ta “G prawda” to definicja G nie popartego niczym poza wyobrażeniami xD

 2. Nie znam numeru – nie odbieram… I nieczami osintu.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: