12:46
7/7/2022

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym wczorajszym webinarze. W pewnym momencie jednocześnie oglądało go ~6000 osób, co jak na tak niszowy temat jakim jest OSINT uważamy za prawdziwy sukces :-)

Aktualnie, nagranie webinara jest do obejrzenia na naszym kanale na YouTube. Trzeba być “wspierającym” aby mieć do niego dostęp. Instrukcja jak dołączyć tutaj.

Webinar pokazał ułamek technik, narzędzi i źródeł, które prezentujemy w ramach naszego Internetowego Kursu OSINT. Kursu, który tylko do dziś, do 23:59 można zgarnąć w formie wieczystego dostępu (do materiałów, aktualizacji i zamkniętego forum). Szczegóły tej akcji tutaj.

Jeśli ktoś rozważał udział, to dziś jest najkorzystniejszy moment na dołączenie, bo od jutra do kursu dostęp będziemy sprzedawać w formie subskrypcji, która wymagać będzie odnawiania.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. G prawda, jak ktoś gdzieś swojego numeru nie zostawił w necie to się go nie da namierzyć zgodnie z obowiązującym prawem.

  • Uooooł, ale Amerykę odkryłeś!

  • Niekiedy sposoby dzielą się na legalne oraz skuteczne ;-)

  • Wystarczy jeden znajomy-dzban z truecallerem by twój telefon przestał być anonimowy

   Ta “G prawda” to definicja G nie popartego niczym poza wyobrażeniami xD

 2. Nie znam numeru – nie odbieram… I nieczami osintu.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: