13:54
27/4/2021

Branża IT spotka się ponownie w jednym miejscu w cyberprzestrzeni. Największy Interdyscyplinarny Festiwal Technologiczny w Polsce odbędzie się po raz kolejny w sieci 24-27 maja! Społeczność IT, doświadczeni eksperci oraz masa praktycznych prelekcji – wszystko to w ciągu kilkudniowego, wirtualnego wydarzenia! 

4Developers to niezmienna od lat formuła: kilkanaście ścieżek, skupionych wokół różnorodnych języków programowania. Mimo nowych okoliczności, wartość merytoryczna Festiwalu pozostaje bez zmian. Uczestnicy aż przez cztery dni będą poznawać najświeższe tematy i trendy ze środowiska IT, a dedykowana ku temu platforma zapewni im możliwość zawierania branżowych znajomości w wirtualnej rzeczywistości. Na 4Developers niezmiennie gromadzi się całe środowisko IT, włącznie z licznymi przedstawicielami firm oraz społecznościami programistycznymi z całej Polski.

Aż 14 ścieżek tematycznych!

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu, uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładów 
w ramach aż 14 ścieżek tematycznych. Wśród nich:

Architektury aplikacji, Bottega Innovation Labs .NET, Java, JavaScript, Frontend/UI, Mobile, PHP, DevOps, Testerska, Cloud, Machine Learning, Security oraz Soft Skills & Business Relations!

Agenda najbliższej edycji Festiwalu jest już dostępna!
Zobaczcie agendę 4Developers 2021!

Nad wysokim poziomem wykładów czuwa Rada Programowa, złożona z czołowych polskich ekspertów z branży IT.

Festiwal IT pełen możliwości

4 Developers 2021 to prawdziwy wirtualny Festiwal, który daje uczestnikom szeroki wachlarz możliwości. Organizatorzy wymieniają:

  kilkanaście technologii i języków programowania – 14 ścieżek tematycznych i 4 dni Festiwalu;
  najlepsi, polscy eksperci na wirtualnej scenie i interdyscyplinarna agenda;
  aktualne tematy, ściśle wyselekcjonowane przez Radę Programową;
  4Devowy Gift Pack;
  certyfikat uczestnictwa dla chętnych do wykorzystania w celach zawodowych i akademickich;
  prezentacje zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów;
  dostęp do nagrań przez miesiąc po konferencji;
  Q&A z prelegentami na czacie po wykładzie;
  kanały do dyskusji i networking;
  wirtualne atrakcje i konkursy z nagrodami;
  strefa partnerska i spotkania z Partnerami;
  kontakt ze społecznościami IT i ich liderami

Z kodem NIEBEZPIECZNIK15 macie 15% zniżki na bilety! Wystarczy wpisać kod w koszyku, by naliczył się rabat: https://tiny.pl/r86b6

Organizatorzy zachęcają także do śledzenia kanałów 4Developers na Facebooku i LinkedIn. Znajdziecie tam wszystkie najświeższe nowinki dotyczące najbliższej edycji Festiwalu.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Szkoda że kod nie działa też na bilety studenckie.

 2. Akurat na studenckie niestety nie, ale na resztę biletów oczywiście tak. Bilety studenckie, ze względu na swoją specjalną, niską cenę, nie są dodatkowo rabatowane. Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu! :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: