18:30
15/8/2014

Bład opisano tutaj.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Nie rozumiem. Poza tym linkowanie do tak “płynnych” obiektów jak posty na zewnętrznym forum bez przeklejenia ich zawartości jest conajmniej nieprofesjonalne.

    • Takie już są pointery ;)

  2. Rozumiem ze nie lubicie kopiować i wklejać. No ale może zróbcie odrazu linka do źródła a nie artykułu z reklamami i linkiem.

    • To jest linkblog, taka jest jego idea. Jedno zdanie komentarza i link. A reklamy wlaczaja sie dopiero po 48h, wiec jak ktos czyta na biezaco to ich nie widzi.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: