21:00
25/3/2020

Ze względu na Wasze prośby i ogromny sukces poniedziałkowego webinaru poświęconego bezpieczeństwu pracy zdalnej, otwieramy zapisy na jego kolejny termin. Tym razem będzie to najbliższa Niedziela (29 marca), godz. 19:00. Bilety już można kupować w naszym sklepie i warto się śpieszyć, bo każdego dnia o 23:59 ich cena będzie rosła!

Jak było w poniedziałek?

Jednym słowem: wow! Na nasz poniedziałkowy webinar w 4 dni zapisało się grubo ponad 500 osób! Wykład zaczęliśmy o 20:00, a skończyliśmy o 23:30. Prawie drugie tyle co wykład trwała sesja Q&A.

Oto kilka opinii uczestników pierwszej edycji webinara:

z uwagi na czas, biorę udział w różnych webinarach. Ten był cały ciekawy, od początku do końca. Przejrzyście podane info, bez zadęcia z humorem i co najważniejsze z przykładami

Bardzo mi się podobało (i pozytywnie zaskoczyło) holistyczne podejście do kwestii bezpieczeństwa, wykraczające poza omówienie programów czy ustawień

Wszystko super, nic dodać nic ująć – Nawet żona była zainteresowana ;-)

wszystko było ciekawe, nawet jeśli chwilami bardziej techniczne :)

Świetny wykładowca, zna temat i umie sprzedać swoją wiedzę. Przyjemnie się tego słuchała.

Bardzo podobał mi się webinar. Mam wrażenie, że był na prawdę przemyślany co do treści

Świetny WEBINAR! Najlepiej wydane pieniądze w ostatnim czasie

Zanotowałem całą stronę A4 [a piszę drobnym drukiem] notatek, programów do sprawdzenia.

W podsumowaniu ankiet pięknie widać jak zwiększyła się wiedza uczestników — a o to w tym wszystkim chodzi!

Co zmieniamy w drugiej edycji?

Wsłuchaliśmy się w Wasze opinie. Dlatego webinar zaczniemy wcześniej, a do materiałów w PDF, które otrzymują uczestnicy dodamy namiary na instrukcje krok-po-kroku dla niektórych rad, aby ich wdrożenie było jeszcze łatwiejsze.

Zgryz mamy tylko co do Q&A. Bardzo nam zależało, żeby odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników. Większość Was bardzo to chwaliła w ankietach a dodatkowo niektórzy z uczestników od razu odpowiadali na pytania innych 💪.

Podobała mi się bardzo zaangażowana społeczność na livechacie, szczególnie podczas sekcji q&a. Wiele rzeczy zostało dopowiedzianych przez uczestników.

Jestem po dużym wrażeniem wykładu Piotra. Duży szacunek za odpowiedzi na wszystkie pytania zadane w trakcie wykładu, nawet te dziwne lub czasem poza tematem.

Widać pasję i zaangażowanie prowadzącego, chętnie odpowiedział na wszytskie pytania, nawet te niezwiązane bezpośrednio z tematyką. Sam webinar trwał dłużej niż było w założeniach, to ogromny plus.

Ale nie wszystkim Q&A przypadło do gustu.

Sesja Q&A przy 500 osobach oglądających jest nieco przydługa. Swoją drogą dobrze byłoby gdyby ktoś przesiewał pytania w trakcie wykładu, tak by na końcu posługiwać się już gotową listą.

Przy takiej liczbie uczestników, spowodowało to wydłużenie czasu webinara, co niektórym nie było na rękę (bo następnego dnia musieli wstać do pracy, nawet jeśli była zdalna ;). Dlatego tym razem zaczniemy wykład godzinę wcześniej, postaramy się zawrzeć odpowiedzi na najczęściej zadawane na Q&A pytania już w części wykładowej, a Q&A poświęcimy tylko unikatowym pytaniom.

Kub bilet w niższej cenie!

Podobnie jak za poprzednim razem, tak i teraz bilety będziecie mogli kupić po niższej cenie — im wcześniej, tym taniej. Każdego dnia po północy będziemy stopniowo podnosić cenę biletu. Nie ma co zwlekać!

PS. Mocno sugerujemy zapisywanie się na adresy e-mail inne niż należące do poczty Onetu (vp.pl, op.pl, poczta.onet.pl). Niektórzy uczestnicy pierwszej edycji raportowali nam, że linka do webinaru dostali już po jego starcie, choć rozsyłaliśmy go z ponad godzinnym wyprzedzeniem. Jeśli rejestrujecie się na adres onetowy i w Niedziele nie otrzymacie od nas linka do webinaru, piszcie na adres sklep@niebezpiecznik.pl


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. A czy będzie artykuł porównujący bezpieczeństwo poszczególnych bezgotówkowych sposobów płatności? Temat na czasie, nikt nie chce płacić koronapieniążkami.

  2. […] A tu w najbliższą niedzielę 29 marca odbędzie się webinar na temat bezpieczeństwa pracy zdalnej realizownny przez portal „niebezpiecznik.pl szczegóły tu: https://niebezpiecznik.pl/post/kolejny-termin-webinara-dotyczacego-bezpieczenstwa-pracy-zdalnej/ […]

  3. Czy będzie wykonane i udostępnione przynajmniej na 24h nagranie webinaru? Z niemowlęciem w domu ciężko się na tak długo wyłączyć ciągiem.

  4. Planujecie ponowić webinar? Albo udostępnić go w formie video? Nawet odpłatnie?

    • Już dostępny w formie nagrania w przedsprzedaży. Do końca tygodnia ja będziesz w stanie nacisnąć “Play” :)

  5. Niebezpiecznik mógłby zrobić taki krótki gratisowy :) poradnik RDP dla prywatnych “domowych” internautów? Zarówno opcje natywne jak i niezależne (zewnętrzne). Please.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: