15:44
2/11/2021

Po zmianie czasu, zmrok zapada szybciej. Tym z Was, którzy mają dzieci, na długie jesienne wieczory polecamy edukacyjny komiks “Róża, a co chcesz wiedzieć? (część 2)“, w którym znajdziecie rozdział poświęcony cyberbezpieczeństwu dla dzieci, opracowany przy mocnym zaangażowaniu Niebezpiecznika.

Nawet podobny, co nie?

W komisie są też rozdziały o matematyce i statystyce (objaśnianej przez Janinę Bąk), sztucznej inteligencji, kosmosowi, biotechnologii (rozdział Kasi Gandor) a nawet fake newsom. Dodatkowo, komiks uczy programowania w Scratchu. Polecamy wszystkim dzieciom powyżej 7 roku życia, chociaż młodsi betatesterzy też dawali sobie radę :-)

Komiks świetnie nadaje się na prezenty, ale warto go dzieciakom (nawet tym nie swoim) sprawić bez żadnej okazji, bo to spora dawka inspirującej i kształtującej młode umysły wiedzy. A skoro mowa o prezentach, to wpiszcie przy zakupie kod “NIEBEZPIECZNIK20“, a obniżymy Wam cenę o 20%. Miłej lektury!

Kliknij tutaj aby kupić edukomiks!

PS. Kilka osób, które już kupiły ten komiks w dniu premiery i jego lekturę mają już za sobą podesłało nam zdjęcia swoich zaczytanych dzieci. To bardzo miłe, dziękujemy! Z podziwem wzdychamy za każdym razem, kiedy pozując do zdjęcia dzieci dbając o swoją prywatność, anonimizują swoje twarze na różne ciekawe sposoby :-) ♥️ Więcej o rozdziale naszego autorstwa opowiadał Piotr Konieczny w tym artykule.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Fajna inicjatywa – tak z ciekawosci, rozwazaliscie moze antropomorficzne maskotki zamiast klasycznego stylu? Psychologiem nie jestem, ale dzieciaki (i powiedzmy sobie szczerze: ich rodzice, profesjonalisci (innych dziecin), politycy, etc.) mogli by takie preferowac.

  Dla przykladu: “Weseli Drzewni Przyjaciele” sa i fajni a i czlowiek dobrze zapamieta zeby upewniac sie czy maszyna jest wylaczona przed jej konserwacja a ciezki ekwipunek wlasciwie (solidnie) podparty/zamocowany :p

 2. Za darmo nie mozna? No serio komiks dla dzieci w wersji online platny :D?

  • Grafik pewnie też pracował za darmo. I korektor. I osoba od DTP. I osoba, która robiła stronę. I tych kilkunastu autorów, którzy przygotowali rozdziały…

  • Jako autor jednego z rozdziałów, dla pełnej przejrzystości – ja w projekcie udział wziąłem bez pobierania jakiegokolwiek wynagrodzenia, bo spodobała mi się idea. Nie mam też żadnych przychodów z tytułu sprzedaży, ani egzemplarzy papierowych ani elektronicznych ebooków czy audiobooków.

  • A ty pewnie pracujesz za darmo…
   Za darmo masz jedzenie, prąd, itd.

   Nawet jeżeli goście zrezygnowali z prowizji dla siebie, to jeszcze jest koszt druku, itd.

 3. Koleś pojechał sarkazmem i ma z was brecht ;) Mamy jedynkę, dwójka idealna będzie na prezent . Zaraz zamawiam,dzięki za kodzik:)

 4. ale bohomazy naucz się najpierw rysować

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: