15:44
2/11/2021

Po zmianie czasu, zmrok zapada szybciej. Tym z Was, którzy mają dzieci, na długie jesienne wieczory polecamy edukacyjny komiks “Róża, a co chcesz wiedzieć? (część 2)“, w którym znajdziecie rozdział poświęcony cyberbezpieczeństwu dla dzieci, opracowany przy mocnym zaangażowaniu Niebezpiecznika.

Nawet podobny, co nie?

W komisie są też rozdziały o matematyce i statystyce (objaśnianej przez Janinę Bąk), sztucznej inteligencji, kosmosowi, biotechnologii (rozdział Kasi Gandor) a nawet fake newsom. Dodatkowo, komiks uczy programowania w Scratchu. Polecamy wszystkim dzieciom powyżej 7 roku życia, chociaż młodsi betatesterzy też dawali sobie radę :-)

Komiks świetnie nadaje się na prezenty, ale warto go dzieciakom (nawet tym nie swoim) sprawić bez żadnej okazji, bo to spora dawka inspirującej i kształtującej młode umysły wiedzy. A skoro mowa o prezentach, to wpiszcie przy zakupie kod “NIEBEZPIECZNIK20“, a obniżymy Wam cenę o 20%. Miłej lektury!

Kliknij tutaj aby kupić edukomiks!

PS. Kilka osób, które już kupiły ten komiks w dniu premiery i jego lekturę mają już za sobą podesłało nam zdjęcia swoich zaczytanych dzieci. To bardzo miłe, dziękujemy! Z podziwem wzdychamy za każdym razem, kiedy pozując do zdjęcia dzieci dbając o swoją prywatność, anonimizują swoje twarze na różne ciekawe sposoby :-) ♥️ Więcej o rozdziale naszego autorstwa opowiadał Piotr Konieczny w tym artykule.

Przeczytaj także:

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Fajna inicjatywa – tak z ciekawosci, rozwazaliscie moze antropomorficzne maskotki zamiast klasycznego stylu? Psychologiem nie jestem, ale dzieciaki (i powiedzmy sobie szczerze: ich rodzice, profesjonalisci (innych dziecin), politycy, etc.) mogli by takie preferowac.

  Dla przykladu: “Weseli Drzewni Przyjaciele” sa i fajni a i czlowiek dobrze zapamieta zeby upewniac sie czy maszyna jest wylaczona przed jej konserwacja a ciezki ekwipunek wlasciwie (solidnie) podparty/zamocowany :p

 2. Za darmo nie mozna? No serio komiks dla dzieci w wersji online platny :D?

  • Grafik pewnie też pracował za darmo. I korektor. I osoba od DTP. I osoba, która robiła stronę. I tych kilkunastu autorów, którzy przygotowali rozdziały…

  • Jako autor jednego z rozdziałów, dla pełnej przejrzystości – ja w projekcie udział wziąłem bez pobierania jakiegokolwiek wynagrodzenia, bo spodobała mi się idea. Nie mam też żadnych przychodów z tytułu sprzedaży, ani egzemplarzy papierowych ani elektronicznych ebooków czy audiobooków.

  • A ty pewnie pracujesz za darmo…
   Za darmo masz jedzenie, prąd, itd.

   Nawet jeżeli goście zrezygnowali z prowizji dla siebie, to jeszcze jest koszt druku, itd.

 3. Koleś pojechał sarkazmem i ma z was brecht ;) Mamy jedynkę, dwójka idealna będzie na prezent . Zaraz zamawiam,dzięki za kodzik:)

 4. ale bohomazy naucz się najpierw rysować

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: