11:57
19/9/2012

EuroBSDcon to coroczna konferencja organizowana w jednym z krajów Europy. W roku 2012, 11 edycja konferencji odbędzie się w Polsce!

Głównym celem EuroBSDcon jest wymiana wiedzy na temat systemów operacyjnych z rodziny BSD oraz promocja oprogramowania open-source. Gośćmi honorowymi konferencji będą:

– Marshall Kirk McKusick, jeden z autorów oryginalnego BSD w latach 80, autor systemu plików FFS/UFS i ciągle aktywny committer FreeBSD.

– Robert Watson, wieloletni członek core teamu FreeBSD, twórca projektu TrustedBSD, przez wielu uznawany za najważniejszą postać w projekcie FreeBSD.

Konferencja odbędzie się w Warszawie, na terenie Politechniki Warszawskiej, w dniach 20-21 października i będzie poprzedzona dwoma dniami warsztatów (18-19). Więcej informacji na temat konferencji można uzyskać na stronie http://eurobsdcon.org.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. nie wiem po co komu bsd które ma mnóstwo zbędnych udziwnień skoro są lepsze distra (na przykład debian)

    • Troll detected.

  2. Jest 01:27, a ja walczę z pfSense i tunelami IPv6 po dual WANie, które za nic nie chcą działać, a tu taki artykuł…

  3. z tego co slyszalem to pfSense w wersji 2.01 ma problemy z IPv6. nie ma kompletnego wsparcia. dopiero zbliżajaca sie wersja 2.1 ma byc polatana :)
    ja osobiscie uzywam pfSense i uwazam ze jest to megaaaa zajefajna dystrybucja jako firewall.
    Do zobaczenia 18.10 jesli ktos sie wybiera na dzien poswiecony pfSense :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: