11:57
19/9/2012

EuroBSDcon to coroczna konferencja organizowana w jednym z krajów Europy. W roku 2012, 11 edycja konferencji odbędzie się w Polsce!

Głównym celem EuroBSDcon jest wymiana wiedzy na temat systemów operacyjnych z rodziny BSD oraz promocja oprogramowania open-source. Gośćmi honorowymi konferencji będą:

– Marshall Kirk McKusick, jeden z autorów oryginalnego BSD w latach 80, autor systemu plików FFS/UFS i ciągle aktywny committer FreeBSD.

– Robert Watson, wieloletni członek core teamu FreeBSD, twórca projektu TrustedBSD, przez wielu uznawany za najważniejszą postać w projekcie FreeBSD.

Konferencja odbędzie się w Warszawie, na terenie Politechniki Warszawskiej, w dniach 20-21 października i będzie poprzedzona dwoma dniami warsztatów (18-19). Więcej informacji na temat konferencji można uzyskać na stronie http://eurobsdcon.org.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. nie wiem po co komu bsd które ma mnóstwo zbędnych udziwnień skoro są lepsze distra (na przykład debian)

    • Troll detected.

  2. Jest 01:27, a ja walczę z pfSense i tunelami IPv6 po dual WANie, które za nic nie chcą działać, a tu taki artykuł…

  3. z tego co slyszalem to pfSense w wersji 2.01 ma problemy z IPv6. nie ma kompletnego wsparcia. dopiero zbliżajaca sie wersja 2.1 ma byc polatana :)
    ja osobiscie uzywam pfSense i uwazam ze jest to megaaaa zajefajna dystrybucja jako firewall.
    Do zobaczenia 18.10 jesli ktos sie wybiera na dzien poswiecony pfSense :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: