8:45
8/12/2022

Końcówka roku, to wysyp konferencji. Oto kolejna! :-) 10 grudnia na wydziale Automatyki Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbędzie się In2Security, na którą serdecznie Was zapraszamy! Konferencja to 2 ścieżki tematyczne, 12 prelegentów i 12 prelekcji wypełnionych wiedzą.

    Ścieżka techniczna – dla osób chcących pogłębić i poszerzyć swoją wiedzę oraz nawiązać ciekawe kontakty.
    Ścieżka nietechniczna – dla osób które chciałby dowiedzieć się o co w ogóle chodzi w cybersecurity!

Prelegenci – jedni z najlepszych specjalistów świata cybersecurity w Polsce – z radością podzielą się z Wami swoją wiedzą, odpowiedzą na pytania i pomogą Wam rozwinąć się w branży, dlatego nie czekajcie, zapisujcie się już dzisiaj, tym bardziej, że konferencja jest w pełni darmowa!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stronę organizatorów, i na profil na FB, na których można znaleźć więcej informacji na temat wydarzenia. Tym razem kodu zniżkowego nie będzie, bo rejestracja jest całkowicie bezpłatna :-)

Link do formularza rejestracyjnego tutaj.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Super! :D mega się cieszę, że jest taki event w Gliwicach
    Niebezpiecznik jak zawsze na propsie, dzięki za danie znać, zaplanuję sobie wyjście weekend, zwłaszcza że wjazd za free

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: