21:39
30/8/2018

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) gorąco zaprasza na kolejną konferencję z cyklu ITechDay, której Niebezpiecznik jest patronem medialnym. Spotkanie odbędzie się 18 września 2018r. (8.00-17.00) w siedzibie Wyższej Szkoły Menedżerskiej na warszawskiej Pradze. Udział w konferencji ITechDay będzie bezpłatny ale wymaga rejestracji — i warto się śpieszyć, bo organizatorzy zebrali już 600 uczestników i właśnie wystawili ostatnią pulę wejściówek.

Tym razem wydarzenie będzie poświęcone tematyce technologii i usług dostarczanych przez firmy 3M, AdRem Software, Aruba Cloud, CBSG Polska, CodeTwo, Danone, EITT, Global Knowledge, Hewlett Packard Enterprise, IT Solution Factor, KanBoo, Kingston, Kompania Informatyczna, Microsoft, MineMaster, MWT Solutions, QNAP, Seagate, Wyższa Szkoła Menedżerska, Veeam.

Tematami wiodącym będą:
• rozwiązania chmury publicznej i prywatnej
• aspekty gromadzenia i bezpiecznego przechowywania danych
• zapewnienie wysokiej dostępności
• automatyzacja zadań w środowiskach IT
• analiza i ocena zabezpieczeń infrastruktury IT

Sesje poprowadzą znani prelegenci posiadający bardzo bogate doświadczenie praktyczne poparte wieloma certyfikatami zawodowym. Zwyczajowo wraz z Partnerami zadbamy, aby wszyscy uczestnicy mieli szansę udziału w konkursach z nagrodami.
Informacje o ITechDay zostaną umieszczone na stronie internetowej www.ITechDay.pl a aktualności będą przedstawiane na tablicy www.facebook.com/ITechDay.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. w linku do iTechDay, końcówka adresu “l” wyszła wam poza nawias odnośnika

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: