9:08
19/2/2019

PLNOG czyli konferencja poświęcona sieci odbędzie się już 11-12 marca w warszawskim centrum konferencyjnym MsMermaid. Jesteśmy partnerem wydarzenia więc oczywiście mamy dla was zniżki!

Uczestnikami konferencji są zarówno dostawcy internetowi oraz telekomunikacyjni, jak również przedstawiciele międzynarodowych organizacji i korporacji, które korzystają z ich usług. PLNOG to forum wymiany informacji dla tych, którzy tworzą i rozwijają infrastrukturę telekomunikacyjną oraz analizują i nadzorują rozwój sieci w naszym kraju.

Motywem przewodnim PLNOG22 będzie Biegun Północny, a w agendzie oczywiście nie mogło zabraknąć mrożących krew w żyłach polarnych historii, co najmniej równie emocjonujących przygód z automatyzacją wdrożeń, skutecznie odpartych ataków DDoS, czy opowieści o Open Compute Project. Nie zabraknie praktycznych tematów z zakresu SDN, IoT, routingu i BGP, jak również Community Cornera, w którym będziemy dyskutować na tematy polskiej teleinformatyki w luźnej atmosferze. Zaplanowana jest również debata w stylu oksfordzkim, której uczestnicy będą zespołowo bronić lub obalać tezę: “Chmura jest skuteczniejsza niż własna serwerownia”.

Jak co roku PLNOG zapowiada się nie tylko jako konferencja, ale jako wydarzenie branżowe, które firmy telekomunikacyjne mają na stałe wpisane w swój kalendarz. Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 15% zniżki – wystarczy podczas rejestracji podać kod – QWERTY. Widzimy się na miejscu!

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jako laik znajdę coś dla siebie?

  • tak możesz znaleść 5zł na ulicy, pod warunkiem że będziesz patrzył pod nogi lob koniczyne.

  • **NOGí sa dla mocnej branzy – tam nie ma z regoly tematow dla przecietnych zjadaczy chleba – sprawy sa mocno techniczne.
   Co prawda nie wiem jak to jest w PLNOG, ale kilka innych NOGow odwiedzilem i zawsze tak samo.

   Pozdrawiam

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: