19:17
13/9/2021

Już 21-22 września odbędzie się druga edycja wirtualnego spotkania PLNOG Online 2. Konferencja PLONG jest największym wydarzeniem branżowym w Polsce, pozwalającym na wymianę doświadczeń, budzącym dyskusje dotyczące rynku, oraz stwarzającą okazję do nieustannej pracy nad rozwojem branży ICT i ISP w Polsce. Każda kolejna edycja przynosi ze sobą coraz większą liczbę uczestników i ekspertów z całego świata.

Czym zaskoczy nas tym razem? W agendzie znajdą się tematy z zakresu:

  ● Telemetria i automatyzacja sieci
  ● Bezpieczeństwo sieci i ataki DDoS
  ● SDN
  ● Zastosowania Cloudowe i DevOps
  ● Sztuczna Inteligencja,service providers
  ● Automatyzacja
  ● LTE, wyzwania sieci komórkowych, 5G

Bez wątpienia tegoroczna edycja będzie zaskakująca i pełna nowinek telekomunikacyjnych. Warto zatem wyczekiwać kolejnych tematów, oraz niesamowitych prelegentów zarówno z Polski jak i zza granicy. Jak co roku PLNOG zapowiada się nie tylko jako konferencja, ale również jako niezapomniane wydarzenie branżowe, które firmy telekomunikacyjne na stałe wpisane mają w swój kalendarz. Nie może zabraknąć na niej również Ciebie, serdecznie zapraszamy do rejestracji!

PS. Chciałbyś zostać prelegentem konferencji PLNOG Online 2? Jeżeli przyszłość technologii bliska jest Twojemu sercu, Twoje życie powiązane jest z nowymi technologiami, a Ty nieustannie wyszukujesz nowinek informacyjno-programowych i zastanawiasz się jak ulepszyć telekomunikację, jesteś osobą, która idealnie nadaje się na zostanie naszym prelegentem! Więcej informacji znajdziesz tu.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
 1. nie plong, tylko plonk! ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: