10:27
21/9/2018

PLNOG21 to jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących rynku telekomunikacyjnego w Polsce. Start już 1 października 2018 w Krakowie. Mamy zniżki dla tych, którzy chcieliby zobaczyć nie tylko techniczne prelekcje, ale również m.in. debatę oksfordzką i międzynarodową ścieżkę anglojęzyczną.

Uczestnikami konferencji PLNOG są zarówno dostawcy internetu i usług telekomunikacyjnych jak i przedstawiciele międzynarodowych organizacji i korporacji, które korzystają z ich usług. PLNOG to forum wymiany informacji dla tych, którzy tworzą i rozwijają infrastrukturę telekomunikacyjną oraz analizują i nadzorują rozwój sieci w naszym kraju.

Ron Broersma opowie m.in. o bezpieczeństwie US Navy. Będzie coś o WiFi calling i RIPE, a nawet o sztucznym habitacie księżycowym. Nie zabraknie praktycznych tematów z zakresu SDN, IoT, routingu i BGP, jak również Community Cornera, w którym będziemy dyskutować na tematy polskiej teleinformatyki w luźnej atmosferze. Na specjalne życzenie publiczności powróci także niezapomniany duet Andrzej Gab i Robert Woźny, którzy będą kontynuować kontrowersyjną historię f***upów w polskiej branży telekomunikacyjnej.

Kodzik na rabacik

Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 15% zniżki – wystarczy podczas rejestracji podać kod – admin123. Rejestracji możecie dokonać tutaj.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Zaspamowaliście mi Feedly tymi rabatami na konferencje :D.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: