9:21
16/9/2011

Konferencja SECURE 2011

Miło nam poinformować, że Niebezpiecznik został patronem medialnym XV edycji konferencji SECURE 2011, która już niebawem odbędzie się w Warszawie.

Kto? Gdzie? Kiedy?

SECURE 2011 to oragnizowana przez NASK i CERT Polska konferencja poświęcona bezpieczeństwu teleinformatycznemu. W tym roku spotkamy się 24-26 października w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza, na ul. Postępu 17A w Warszawie.

Secure 2011

Secure 2011

SECURE 2011 to jedna z tych konferencji na których trzeba się zjawić. Prelegentami tegorocznej edycji będą m.in. Brian Krebs – twórca najsłynniejszego amerykańskiego bloga dot. tematyki cyberbezpieczeństwa, były dziennikarz “Washington Post” oraz Ryan Seu – członek zespołu bezpieczeństwa serwisu Facebook. Swoją skromną prelekcję na temat social engineeringu będziemy mieli także my. Cały program konferencji możecie zobaczyć tutaj. Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

Rejestracja na SECURE 2011

Aby zarejestrować się na konferencję należy wypełnić ten formularz. Jeśli w polu “kod rabatowy” wpiszecie niebezpiecznik czeka Was 5% zniżka. Do zobaczenia na SECURE 2011!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. SECURE niezmiennie elitarny, zasilany przez ludzi z korpo. szkoda, bo program wygląda ciekawie.

  2. 400 zeta to bym zapłacił, ale 1800 to dla mnie za dużo. Firma nie postawi, bo to się nie wpisuje. :(

  3. To taki polski defcon?

  4. Do defcona bliżej CONFidence. Faktycznie na SECURE jest bardziej poważnie niż na innych imprezach tego typu, ale może w tym roku coś się zmieni. Byłem, nie żałuję.

  5. […] Krebs, który nota bene będzie gościem tegorocznej SECURE 2011, informuje, że pewien gang przestępców okradał bankomaty dzięki skimmerom wydrukowanym w 3D. […]

  6. […] przed zagrożeniami ze strony pracowników i ich zaniedbań/pomyłek? Jutro będę o tym mówił na konferencji SECURE 2011, gdzie zademonstruję ataki informatyczne wykorzystujące ludzkie […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: