9:21
16/9/2011

Konferencja SECURE 2011

Miło nam poinformować, że Niebezpiecznik został patronem medialnym XV edycji konferencji SECURE 2011, która już niebawem odbędzie się w Warszawie.

Kto? Gdzie? Kiedy?

SECURE 2011 to oragnizowana przez NASK i CERT Polska konferencja poświęcona bezpieczeństwu teleinformatycznemu. W tym roku spotkamy się 24-26 października w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza, na ul. Postępu 17A w Warszawie.

Secure 2011

Secure 2011

SECURE 2011 to jedna z tych konferencji na których trzeba się zjawić. Prelegentami tegorocznej edycji będą m.in. Brian Krebs – twórca najsłynniejszego amerykańskiego bloga dot. tematyki cyberbezpieczeństwa, były dziennikarz “Washington Post” oraz Ryan Seu – członek zespołu bezpieczeństwa serwisu Facebook. Swoją skromną prelekcję na temat social engineeringu będziemy mieli także my. Cały program konferencji możecie zobaczyć tutaj. Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

Rejestracja na SECURE 2011

Aby zarejestrować się na konferencję należy wypełnić ten formularz. Jeśli w polu “kod rabatowy” wpiszecie niebezpiecznik czeka Was 5% zniżka. Do zobaczenia na SECURE 2011!

Przeczytaj także:

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. SECURE niezmiennie elitarny, zasilany przez ludzi z korpo. szkoda, bo program wygląda ciekawie.

  2. 400 zeta to bym zapłacił, ale 1800 to dla mnie za dużo. Firma nie postawi, bo to się nie wpisuje. :(

  3. To taki polski defcon?

  4. Do defcona bliżej CONFidence. Faktycznie na SECURE jest bardziej poważnie niż na innych imprezach tego typu, ale może w tym roku coś się zmieni. Byłem, nie żałuję.

  5. […] Krebs, który nota bene będzie gościem tegorocznej SECURE 2011, informuje, że pewien gang przestępców okradał bankomaty dzięki skimmerom wydrukowanym w 3D. […]

  6. […] przed zagrożeniami ze strony pracowników i ich zaniedbań/pomyłek? Jutro będę o tym mówił na konferencji SECURE 2011, gdzie zademonstruję ataki informatyczne wykorzystujące ludzkie […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: