16:19
9/6/2014

SECURE 2014 jedna z najbardziej lubionych przez nas polskich konferencji poświęconych bezpieczeństwu teleinformatycznemu, a na pewno jedna z nielicznych, na których zawsze pojawia się dylemat “do kórej sali wejść?” — na każdej ścieżce są bowiem interesujące prezentacje (jakości pilnują organizatorzy z NASK-u i CERT Polska). Prelegenci co roku trzymają poziom i prezentują wartościowe informacje, a często 100% własny research.

banner

Zostań prelegentem

Jeśli uważacie że i wy macie coś ciekawego do zaprezentowania światu, to zachęcamy Was do wzięcia udziału w Call For Papers — zostały ostatnie dni na zgłoszenie swojej prezentacji.

Zgłoszenie należy przesłać na adres cfp@secure.edu.pl, zamieszczając w nim tytuł oraz streszczenie proponowanej prezentacji wraz z krótką notką biograficzną autora – wskazane jest odwołanie do wcześniejszych wystąpień jeżeli miały miejsce. Prezentacja nie może mieć charakteru reklamowego, a przewidywany czas jej trwania to 45 minut (łacznie z czasem na pytania i odpowiedzi). Materiały należy nadsyłać w formatach OpenOffice, Microsoft Office lub PDF, a prezentacje zostaną udostępnione uczestnikom konferencji w formie elektronicznej.

Zakwalifikowanym prelegentom organizatorzy zapewniają bezpłatny pełny udział w całej konferencji (nie dotyczy warsztatów) oraz imprezie wieczornej w dn. 9 października 2013 r., bez kosztów podróży i zakwaterowania.

Ważne terminy

  nadsyłanie zgłoszeń – do 16 czerwca 2014 r.
  wybór prezentacji – do 14 lipca 2014 r.
  nadsyłanie prezentacji – do 6 października 2014 r.

Kiedy odbędzie się Secure 2014?

SECURE 2014 odbędzie się w dniach 23-24 października, w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Tematykę konferencji wyznaczają trzy główne nurty:

  techniczny – ze szczególnym uwzględnieniem nowatorskich i praktycznych rozwiązań
  organizacyjny – ze szczególnym naciskiem na dostrzeganie nowych trendów w zagrożeniach
  prawny – ze szczególnym naciskiem na rzeczywiste możliwości ścigania sprawców przestępstw
Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Zakwalifikowanym prelegentom organizatorzy zapewniają bezpłatny pełny udział w całej konferencji (nie dotyczy warsztatów) oraz imprezie wieczornej w dn. 9 października 2013 r., bez kosztów podróży i zakwaterowania.

  COfamy sie do roku 2013? :)

  • Błędów sporo…
   Nie ‘9 października 2013′, a ’22 października 2014’.
   I nie ‘SECURE 2014 odbędzie się w dniach 23-24 października’, a ‘SECURE 2014 odbędzie się w dniach 22-23 października’

 2. Śmiać mi się chce normalnie… “konferencja”, dobre sobie.

  3 dni prawie 2k + vat, brak wyżywienia, hotelu, w miejscu gdzie nie ma parkingu. Ważni prelegenci przyjadą rowerami. Pomijam fakt, że skoro prezentacja jest do 45 minut, to znaczy, że stwierdzenie “zawsze pojawia się dylemat do kórej sali wejść?” jest nie na miejscu, bo prelegentów będzie co najwyżej kilkunastu i to miernych skoro nie umieją zwięźle przekazać informacji o swoich odkryciach w max. 10-20 min jak na każdej poważnej konferencji. Ale czekaj, przecież to IT, a nie poważna nauka…

  Toż to na BIO2014, gdzie byli nobliści prof. John Gurdon i prof. Aaron Ciechanover, dawali nam chociaż wyżywienie, a koszt to tylko 500zł. Normalnie NASK i CERT potrafią dymać wszystkich na prawo i lewo, a jeszcze ci będą zadowoleni, że konferencja, że wow, że wielka informatyka. Śmiech po prostu.

  • …akurat jedzenie jest i to bardzo dobre.

  • potwierdzam :) Nawet są lody i świeży sok z pomarańczy. Krótko mówiąć, marudzicie.

 3. Po tak gównianej konferencji jaką było confidence w tym roku, nie wydaje mi sie, żebym chciałl się udać na jakąkolwiek inną polska konferencje.

  PS: Rada dla organizatorów – Jak wam zabraknie pomysłu na prelegentów zaproście paru skiddies z indii którzy pokazą jak szukać xssów

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: