11:30
5/9/2016

Chcielibyśmy zaprosić Was do uczestnictwa w trzeciej edycji konferencji SECURITY CASE STUDY. Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 września 2016 roku w Hotelu Sound Garden w Warszawie. Dla naszych czytelników organizatorzy przewidzieli 2 bonusy, jednym z nich jest darmowa wejściówka (o tym jak ją zdobyć poniżej) oraz permanentna zniżka w wysokości 15% – kod rabatowy do wpisania podczas rejestracji to: NIEBEZPIECZNIK_15SCS.

O konferencji

Program, zadowoli najbardziej wymagających uczestników. Prelegenci przedstawią bardzo ważne tematy dla polskiego i międzynarodowego bezpieczeństwa cyberprzestrzeni, jak również techniczne aspekty bezpieczeństwa cybernetycznego, prezentacje w ulubionej formule „case studies”. 
Wśród potwierdzonych prelegentów zobaczymy min.: Mikko Hypponena systematycznie pojawiającego się na największych światowych konferencjach branżowych, Johna Matherly twórcy Shodan.io, Alexandre Dulaunoy z Certu Luksemburg. Z polskich prelegentów zobaczymy min.: Wojciecha Wiewiórowskiego Zastępcę Europejskiego Inspektora Ochrony Danych, Marka Bieńkowskiego z Najwyższej Izby Kontroli. Oprócz konferencji zapraszamy na bezpłatne uczestnictwo w Expo – czyli sali wystawowej, gdzie będzie można spotkać przedstawicieli wielu firm z branży IT Security w tym również nas. Konferencji towarzyszyć będą także 4 różne warsztaty, które odbędą się w dniach 13 i 16 września 2016, w tym jedne bezpłatne prowadzone przez CIRCL.lu (decyduje kolejność zgłoszeń)

unnamed-5

Szczegółowe informacje na temat programu konferencji oraz warunków uczestnictwa są dostępne na stronie: www.securitycasestudy.pl. Rejestrując się, nie zapomnijcie o kodzie zniżkowym: NIEBEZPIECZNIK_15SCS.

Darmowa wejściówka

Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji za free, masz szansę. Mamy jedną wejściówkę, którą w przyszły poniedziałek przekażemy zwycięzcy poniższego mini-konkursu. Zasady są proste. Ponieważ konferencja dotyczy “case studies”, należy opisać jeden ze swoich “kejsów” dotyczących bezpieczeństwa. Może to być opis tego jak w oryginalny sposób poradziłeś sobie z jakimś rzadko spotykanym fuckupem lub rozwiązaliście w firmie inny problem z gatunku ITSEC (namierzyliście atakującego, wytropiliście wektor ataku, wprowadziliście zmiany, które rozwiązały lub wygenerowały jakiś niespodziewany problem).

Jeśli potrzebujecie tekstu, na którym chcielibyście się wzorować, to polecamy lekturę case-study firmy Oktawave.

Na prace czekamy do 11 września, niedzieli, godz. 23:59. Przesyłajcie je na adres konkurs@niebezpiecznik.pl z tematem SCS. W poniedziałek z nadesłanych prac wyłonimy zwycięzcę i opublikujemy co ciekawsze “kejsy”.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Pracuj wiele lat w korporacjach na zachodzie Europy i jeszcze ani razu nie slyszalem od kogos ASAP, fuckup itd. Czy w Polsce wszystko ma byc na wczoraj?

  2. Szczerze powiedziawszy to konferencja bardziej polega na poznaniu ludzi z branzy niz na dowiedzeniu sie czegos w obszarze bezpieczenstwa :/

  3. I po co to komentować ? Gdyby nie szacunek do niektórych prelegentów to nie komentował bym komentarzy. Obawiam się że to kolejna cyniczna zagrywka tych co mają niewiele do powiedzenia a lubią jak wszyscy na nich patrzą

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: