11:30
5/9/2016

Chcielibyśmy zaprosić Was do uczestnictwa w trzeciej edycji konferencji SECURITY CASE STUDY. Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 września 2016 roku w Hotelu Sound Garden w Warszawie. Dla naszych czytelników organizatorzy przewidzieli 2 bonusy, jednym z nich jest darmowa wejściówka (o tym jak ją zdobyć poniżej) oraz permanentna zniżka w wysokości 15% – kod rabatowy do wpisania podczas rejestracji to: NIEBEZPIECZNIK_15SCS.

O konferencji

Program, zadowoli najbardziej wymagających uczestników. Prelegenci przedstawią bardzo ważne tematy dla polskiego i międzynarodowego bezpieczeństwa cyberprzestrzeni, jak również techniczne aspekty bezpieczeństwa cybernetycznego, prezentacje w ulubionej formule „case studies”. 
Wśród potwierdzonych prelegentów zobaczymy min.: Mikko Hypponena systematycznie pojawiającego się na największych światowych konferencjach branżowych, Johna Matherly twórcy Shodan.io, Alexandre Dulaunoy z Certu Luksemburg. Z polskich prelegentów zobaczymy min.: Wojciecha Wiewiórowskiego Zastępcę Europejskiego Inspektora Ochrony Danych, Marka Bieńkowskiego z Najwyższej Izby Kontroli. Oprócz konferencji zapraszamy na bezpłatne uczestnictwo w Expo – czyli sali wystawowej, gdzie będzie można spotkać przedstawicieli wielu firm z branży IT Security w tym również nas. Konferencji towarzyszyć będą także 4 różne warsztaty, które odbędą się w dniach 13 i 16 września 2016, w tym jedne bezpłatne prowadzone przez CIRCL.lu (decyduje kolejność zgłoszeń)

unnamed-5

Szczegółowe informacje na temat programu konferencji oraz warunków uczestnictwa są dostępne na stronie: www.securitycasestudy.pl. Rejestrując się, nie zapomnijcie o kodzie zniżkowym: NIEBEZPIECZNIK_15SCS.

Darmowa wejściówka

Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji za free, masz szansę. Mamy jedną wejściówkę, którą w przyszły poniedziałek przekażemy zwycięzcy poniższego mini-konkursu. Zasady są proste. Ponieważ konferencja dotyczy “case studies”, należy opisać jeden ze swoich “kejsów” dotyczących bezpieczeństwa. Może to być opis tego jak w oryginalny sposób poradziłeś sobie z jakimś rzadko spotykanym fuckupem lub rozwiązaliście w firmie inny problem z gatunku ITSEC (namierzyliście atakującego, wytropiliście wektor ataku, wprowadziliście zmiany, które rozwiązały lub wygenerowały jakiś niespodziewany problem).

Jeśli potrzebujecie tekstu, na którym chcielibyście się wzorować, to polecamy lekturę case-study firmy Oktawave.

Na prace czekamy do 11 września, niedzieli, godz. 23:59. Przesyłajcie je na adres konkurs@niebezpiecznik.pl z tematem SCS. W poniedziałek z nadesłanych prac wyłonimy zwycięzcę i opublikujemy co ciekawsze “kejsy”.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Pracuj wiele lat w korporacjach na zachodzie Europy i jeszcze ani razu nie slyszalem od kogos ASAP, fuckup itd. Czy w Polsce wszystko ma byc na wczoraj?

  2. Szczerze powiedziawszy to konferencja bardziej polega na poznaniu ludzi z branzy niz na dowiedzeniu sie czegos w obszarze bezpieczenstwa :/

  3. I po co to komentować ? Gdyby nie szacunek do niektórych prelegentów to nie komentował bym komentarzy. Obawiam się że to kolejna cyniczna zagrywka tych co mają niewiele do powiedzenia a lubią jak wszyscy na nich patrzą

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: