9:09
21/9/2015

Już za tydzień odbędzie się konferencja CYBERSEC. Kiedy informowaliśmy o nawiązaniu naszej współpracy z Europejskim Forum Cyberbezpieczeństwa. opisaliśmy zarówno całe wydarzenie jak i temat naszej prelekcji. Zapowiedzieliśmy też konkurs. Oto on.

Zadanie Konkursowe

Zadanie jakie przygotowali organizatorzy brzmi następująco:

Należy przygotować artykuł analityczny/komentarz ekspercki na temat wybranego zdarzenia z domeny cyberbezpieczeństwa. W artykule należy zaznaczyć dlaczego podejmowany problem powinien być jednym z przypadków omówionych podczas CYBERSEC, wydarzenia o charakterze public policy conference.
Tekst powinien zawierać 1-2 strony A4 (ok. 3600 znaków, ze spacjami) i należy przesłać go do 24 września do 23:59 na adres konkurs@niebezpiecznik.pl. Spośród nadesłanych prac wybrana zostanie jedna, a zwycięzca zostanie ogłoszony zarówno w tym artykule jak i w ramach kontaktu bezpośredniego.

Nagrodą jest wejściówka na konferencję, a dodatkowo, jeśli zwycięzca będzie zainteresowany, także możliwość odbycia 3-miesięcznego stażu w Instytucie Kościuszki (merytoryczne wsparcie w działach PR i Polityki Cyberbezpieczeństwa).

cybersec-obszary

Osobom, które nie mają talentu pisarskiego przypominamy, że mogą wziąć udział w konferencji w ramach tradycyjnej odpłatnej rejestracji. Poza zniżkami dla pracowników naukowych i członków NGO, funkcjonuje też kod niebezpiecznikowy “NieBezCS15” uprawniający do 10% zniżki. Rejestracji można dokonać tutaj. Konferencja CYBERSEC odbędzie się 28-29 września w Krakowie w centrum kongresowym ICE.

Przeczytaj także:

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Ścieżka wojskowa – to coś dla mnie

  2. BCC – Będzie CaCy konferencja o bezpieczeństwie
    UDW – Ultra Dobre Wdrożenie polityki bezpieczeństwa

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: