9:09
21/9/2015

Już za tydzień odbędzie się konferencja CYBERSEC. Kiedy informowaliśmy o nawiązaniu naszej współpracy z Europejskim Forum Cyberbezpieczeństwa. opisaliśmy zarówno całe wydarzenie jak i temat naszej prelekcji. Zapowiedzieliśmy też konkurs. Oto on.

Zadanie Konkursowe

Zadanie jakie przygotowali organizatorzy brzmi następująco:

Należy przygotować artykuł analityczny/komentarz ekspercki na temat wybranego zdarzenia z domeny cyberbezpieczeństwa. W artykule należy zaznaczyć dlaczego podejmowany problem powinien być jednym z przypadków omówionych podczas CYBERSEC, wydarzenia o charakterze public policy conference.
Tekst powinien zawierać 1-2 strony A4 (ok. 3600 znaków, ze spacjami) i należy przesłać go do 24 września do 23:59 na adres konkurs@niebezpiecznik.pl. Spośród nadesłanych prac wybrana zostanie jedna, a zwycięzca zostanie ogłoszony zarówno w tym artykule jak i w ramach kontaktu bezpośredniego.

Nagrodą jest wejściówka na konferencję, a dodatkowo, jeśli zwycięzca będzie zainteresowany, także możliwość odbycia 3-miesięcznego stażu w Instytucie Kościuszki (merytoryczne wsparcie w działach PR i Polityki Cyberbezpieczeństwa).

cybersec-obszary

Osobom, które nie mają talentu pisarskiego przypominamy, że mogą wziąć udział w konferencji w ramach tradycyjnej odpłatnej rejestracji. Poza zniżkami dla pracowników naukowych i członków NGO, funkcjonuje też kod niebezpiecznikowy “NieBezCS15” uprawniający do 10% zniżki. Rejestracji można dokonać tutaj. Konferencja CYBERSEC odbędzie się 28-29 września w Krakowie w centrum kongresowym ICE.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Ścieżka wojskowa – to coś dla mnie

  2. BCC – Będzie CaCy konferencja o bezpieczeństwie
    UDW – Ultra Dobre Wdrożenie polityki bezpieczeństwa

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: