10:35
2/1/2013

* Kradzież doskonała

Numer “na komornika”… Współczujemy wszystkim Janom Kowalskim i Adamom Nowakom ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

14 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Ale bym się zdenerwował jakbym miał taka sytuację. Urzędasy są bezkarni w naszym kraju, niestety. Współczuję tej kobiecie walki o własne pieniądze i trzymam kciuki za to by je odzyskała.

 2. I powiedzcie, że źle jest się nazywać Prakseodyma lub mieć inne równie oryginalne imię…

 3. Kafka pisal chyba w swoich ksiazkach o Polsce:) A ludzie sie dziwia, ze ja w tym kraju nie chce prowadzic firmy. Dziwic sie moga tylko ci, ktorzy nigdy nie rozmawiali z pania w US albo w ZUSie.

 4. szlag mnie trafił dziś rano jak przeczytałem tę historię. pani została okradziona, a wszyscy tylko wzruszają ramionami. komornicy w Polsce w wielu przypadkach kompletnie nie sprawdzają danych – tylko “wchodzą” ludziom na konta/wynagrodzenia/itd. Zero odpowiedzialności za własne działania.

  • Bo komornik, to taki bandyta z przyzwoleniem wladzy. Moj kuzyn po prawie byl na stazu u komornika i zrezygnowal po miesiacu, bo to jest robota dla ludzi bez jakichkolwiek uczuc. Obecnie mieszkam w Czechach i tu jest jeszcze gorzej. Gosciowi za niezaplacenie mandatu za jazde bez biletu komornik zajal mieszkanie.

  • nie jest gorzej. tez mieszkam w czechach i tu jest znacznie lepiej. trzeba tylko pracowac a nie cfaniakowac polaczku zasrany!

 5. Życzę uczestnikom całej akcji – poczynając od komornika, przez adwokata a kończąc na wierzycielu aby kiedyś ze swoimi powiedzmy setkami tysięcy oszczędności (strzelam, a pewnie nie trafiłem z rzędem wielkości) będąc na emeryturze pewnego dnia otrzymali smsa ze swojego banku “Twoje oszczędności zostały właśnie przejęte na rzecz walki z bezrozumnym aparatem – życzymy przyjemnej starości i proponujemy lokatę w naszym banku :)” Najlepiej tak noworocznie

 6. i teraz wyobrazcie sobie panstwo taka sytuacje w cywilizowanym kraju. w razie takiej wpadki, poszkodowana emerytka, zylaby do konca dni w 5^ hotelu z zasadzonego odszkodowania.

 7. Panstwo zdalo egzamin. F. Kafka normalnie

 8. Już wyobrażam sobie jak to mogło wyglądać…
  – Ej, szefie, tamta dłużniczka co o nią prosiłeś nic nie ma na koncie, jak ściągniemy ten dług?
  – Pokaż no ten papierek… hmm… patrz, tu jest inna kobita o tym samym imieniu i nazwisku, może drugie się nie zgadza, ale to nie jest problem. Ściągniemy od niej kasę, zapłacimy komu trzeba i wszyscy będą zadowoleni, a i pieniądz będzie w ruchu…
  Prawda, że genialne :)

 9. Sprzedac dlug ruskim za duza prowizje i wtedy chetnie
  oddadza co do grosza!

 10. Taki wniosek formalny… czy możn a prosić o linki do artykułów ze źródeł, które chcą aby je czytano? Bo tu niestety mamy sytuację, w której źródło tak bardzo nie chce być czytane, że aż sobie poszedłem.

  • wpisz tytul w guugle lub innej szukajki

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: