7:38
16/3/2011

24 marca o godzinie 18:15 w Krakowie, na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH, na ul. Reymonta 19, w budynku D-10 w sali A odbędzie się kolejne spotkanie OWASP-u.

Tym razem poruszone zostaną takie tematy jak skanowanie kodu źródłowego pod kątem podatności — Paweł Krawczyk omówi zalety i wady wykorzystania skanerów podczas testowania oprogramowania. Po tej prelekcji rozpocznie się panel dyskusyjny poświęcony testom penetracyjnym, w trakcie którego poruszone zostaną takie tematy jak gromadzenie/współdzielenie informacji przez zespół pentesterów czy przygotowanie i odbiór raportu kończącego pentesty.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Niektórzy mają odrobinę zbyt daleko aby się pojawić. Było by miło gdyby niebezpiecznik został partnerem i zrobił ładną relacje (na żywo lub chociaż offline) , najlepiej łącznie z panelem dyskusyjnym.

  • Wysłałem zapytanie do organizatorów co można zrobić w tej kwestii. Pomysł mi się podoba, zobaczymy, czy spodoba się OWASP-owi :)

  • zwyczajowo varlog robi relacje, proponuje śledzić ich rss.

  • @Bartek: tj. napisał asq, chłopaki z varlog (http://www.varlog.pl/tag/owasp/) od zawsze zajmują się tematem live-streamingu oraz udostępnianiem później nagrań ze spotkań. W tej kwestii nie przewiduję zmian.

   Natomiast każdy ma prawo w dowolny sposób relacjonować spotkania.

 2. nie zakrótkie to na newsa? obiecywaliście takie informacje wrzucać do prasówki na sidebar i co??? i smiecicie nimi rssa i główną ;[

  • To moja wina, pracowałem nad tym by informacja o ciekawych, merytorycznych spotkaniach dalekich od takich gdzie zagrasz i wygrasz w “bullshit bingo” była na głównej.

   Wybacz, ale mam taki rodzaj parcia “na szkło”.

   Zapraszam na spotkanie :-)

 3. A dziś zaczyna się PLNOG w Warszawie. O bezpieczeństwie też coś będzie.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: