7:38
16/3/2011

24 marca o godzinie 18:15 w Krakowie, na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH, na ul. Reymonta 19, w budynku D-10 w sali A odbędzie się kolejne spotkanie OWASP-u.

Tym razem poruszone zostaną takie tematy jak skanowanie kodu źródłowego pod kątem podatności — Paweł Krawczyk omówi zalety i wady wykorzystania skanerów podczas testowania oprogramowania. Po tej prelekcji rozpocznie się panel dyskusyjny poświęcony testom penetracyjnym, w trakcie którego poruszone zostaną takie tematy jak gromadzenie/współdzielenie informacji przez zespół pentesterów czy przygotowanie i odbiór raportu kończącego pentesty.

Przeczytaj także:

 

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Niektórzy mają odrobinę zbyt daleko aby się pojawić. Było by miło gdyby niebezpiecznik został partnerem i zrobił ładną relacje (na żywo lub chociaż offline) , najlepiej łącznie z panelem dyskusyjnym.

  • Wysłałem zapytanie do organizatorów co można zrobić w tej kwestii. Pomysł mi się podoba, zobaczymy, czy spodoba się OWASP-owi :)

  • zwyczajowo varlog robi relacje, proponuje śledzić ich rss.

  • @Bartek: tj. napisał asq, chłopaki z varlog (http://www.varlog.pl/tag/owasp/) od zawsze zajmują się tematem live-streamingu oraz udostępnianiem później nagrań ze spotkań. W tej kwestii nie przewiduję zmian.

   Natomiast każdy ma prawo w dowolny sposób relacjonować spotkania.

 2. nie zakrótkie to na newsa? obiecywaliście takie informacje wrzucać do prasówki na sidebar i co??? i smiecicie nimi rssa i główną ;[

  • To moja wina, pracowałem nad tym by informacja o ciekawych, merytorycznych spotkaniach dalekich od takich gdzie zagrasz i wygrasz w “bullshit bingo” była na głównej.

   Wybacz, ale mam taki rodzaj parcia “na szkło”.

   Zapraszam na spotkanie :-)

 3. A dziś zaczyna się PLNOG w Warszawie. O bezpieczeństwie też coś będzie.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: