12:22
25/8/2011

* [Kraków] Niebezpiecznik od kuchni

Jeśli ktoś chciałby posłuchać o projekcie Niebezpiecznik.pl od kuchni, dziś Piotrek będzie gościem na Hive, spotkaniach krakowskich startupów. Serdecznie zapraszamy w imieniu swoim i organizującej spotkanie firmy Applicake

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Spotkanie krakowskich startup-ów – oczywiście strona musi być po angielsku. Nie że mam problem z językiem angielskim, ale na bez przesady – strona o krakowskich startup-ach, kierowana w zasadzie do krakusów, mogła by być w języku polskim. Jakaś dziwna moda ostatnio. IMHO skończyły się czasy, kiedy językiem angielskim można się było chwalić.

  • Wszędzie już taka tendencja jest – tak samo jak wtrącanie do tekstu angielskiego cytatu bez przetłumaczenia go tylko od razu przechodzenie do refleksji o tym cytacie.

 2. popieram przedmówcę… lansik :D

 3. Z tego co wiem, po angielsku, bo kilka osób zainteresowanych startupami z Krakowa przyjechało spoza Polski.

  • To może Niebezpiecznika też zacznij pisać po angielsku? Zawsze się ktoś znajdzie zainteresowany…

  • Były takie plany. Odbiór na pewno byłby szerszy. Polska to mały kraj, polski to nieznany język.

  • zrób dwie wersje językowe niebezpiecznika – jedną, polską, już masz.

 4. Byłaby jakaś możliwość zrobienia relacji, nagrań etc? Szkoda by przegapic taką imprezę…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: