18:20
29/5/2011

Miło nam poinformować, że Niebezpiecznik objął patronat nad Nocą Informatyka, niekonwencjonalnym wydarzeniem rozrywkowo-naukowym, które łączy elementy konferencji otwartej, imprezy integracyjnej oraz sportów ekstremalnych ;-) Zapraszamy wszystkich ciekawych świata ludzi, którzy dodatkowo interesują się informatyką lub dziedzinami pokrewnymi. Jest to już 5 odsłona imprezy.

Gdzie i kiedy

Spotkanie odbędzie się 3-4 czerwca 2011 od godziny 19:00, a zakończy powitaniem wschodu słońca ;) Jako miejsce ponownie wybraliśmy klub studencki Bakałarz (budynek Uniwersytetu Pedagogicznego ul. Ingardena 4 w Krakowie).

Agenda

Garnitury i formalizmy zostawiamy za drzwiami. Będzie luźno, swobodnie i ciekawie. Już teraz można zapoznać się z agendą imprezy na którą składają się m.in. install party, interesujące referaty, projekcja wybranego filmu, konkursy z nagrodami takie jak: rzut laptopem w dal, curling dyskami twardymi lub turniej nielogicznej wiedzy informatycznej. Szczegółowy plan imprezy można obejrzeć na http://noc.up.krakow.pl.

Noc Informatyka

Noc Informatyka

Zachęcamy, do przyniesienia własnego komputera zarówno laptopa, notebooka, jak i komputera stacjonarnego. W trakcie trwania nocy informatyka czeka na was parę atrakcji, zapewniamy ciepły posiłek, czyli kiełbaski z grilla, oprócz tego zapewniamy przekąski i napoje. Organizatorem Studenckie Koło Naukowe Informatyków przy KIiMK UP Kraków pod opieką dr. Wojciecha Folty, oraz zaprzyjaźnieni informatycy z krakowskiego środowiska IT.

Rejestracja

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się na stronie www. Koszt wzięcia udziału to 10 zł, decyduje kolejność wpłat – organizatorzy dysponują ograniczoną ilością miejsc. Do zobaczenia!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

22 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jestem na tak!

  Idę na 99,99%

 2. Dlaczego prawie wszystkie konferencje są na południu polski ;(. Gdyby tylko lokacja była bardziej na północ, to z pewnością bym się tam wybrał, bo zapowiada się ciekawie.

  • dokładnie zawsze wszystko na południu a w im bardziej w stronę morza tym coraz ciszej o takich imprezach a szkoda bo sam chętni bym się wybrał

 3. Jakby to było po Ursynaliach…. :/

 4. “Rzut laptopem w dal” własnym, czy będą zapewnione jakieś? :D

  • Beda zapewnione, choc mozesz przyniesc swoj. W tamtym roku, jeden z uczestnikow rzucal wlasnie swoim komputerem z instalujacym sie win98 :)

   To samo tyczy sie dyskow twardych. Jesli posiadasz stare, niedzialajace dyski to przynies je!

  • Na razie mamy jednego lapa do rzucania. Więc jeśli ktoś ma jakiegoś grata to zapraszamy.

  • Przeczytaj sobie FAQ. Tam piszą, że zabranie własnego kompa nie jest konieczne “jednak do konkursów czy ‘programów rozrywkowych’ Może być przydatny”. A jak czytamy tutaj, “rzut laptopem w dal” to jeden z konkursów. Tak więc odpowiedź chyba nasuwa się sama… :)

 5. Brak programu na stronie, więc nie wiem czy przyjechać czy nie. Ehh..

 6. Szczecin, Kraków, w kółko to samo… Nie można zrobić gdzieś bliżej tylko zawsze wymagana jest jazda na drugi koniec Polski? ;/

  • Mariusz: bliżej czego?

  • Jesli Szczecin i Krakow to druga strona polski, to zapewne mieszka na mazurach :-P

 7. Świetna impreza, będzie można posiedzieć przy kompie w nocy za jedyne 10 zł i ze świadomością patronatu niebezpiecznika. Jak już było wyżej wspomniane, brak konkretnych tematów, nie wiem po co się w ogóle organizuje takie akcje.

 8. Tematyka będzie zbliżona do poprzednich nocy -> http://noc.up.krakow.pl/_noc_2010/index.php?l=plan

  Tematy referatów jeszcze się “dogrywają” i pojawiają na stronie na bieżąco – jest już kilka zapowiedzi -> http://noc.up.krakow.pl/index.php/prelegenci

  i jeszcze kilka będzie.

 9. Może bliżej trójmiasta?
  Chętnie bym zagościł na takiej imprezce zraz z doborową ekipą ludzi nie rozstających się z komputerami.
  Da sie zorganizować cos podobnego w trójmieście?

 10. A ile jest miejsc ? Dam radę we wtorek się zarejestrować? :-)

  • Zarejestrowanych jest dużo, ale decyduje kolejność wpłat a tych na razie jest mniej niż miejsc. Jak ktoś się zdecyduje na wpłatę na końcu lub co gorsza już na imprezie może się nie załapać.

 11. Dodatkowa atrakcja – Niebezpiecznik z FireShipem sprawdzi ile osób nie łączy się z FB przez SSL :)

 12. Obstawiam, że większość będzie korzystała ze swojego domowego tunelu ;]

 13. Tez jestem za trójmiastem :-) Kraków…..bez obrazy.

 14. ajj, spóźniłem się trochę. ma ktoś odsprzedać bilet? ;)

 15. “Zachęcamy, do przyniesienia własnego komputera zarówno laptopa, notebooka, jak i komputera stacjonarnego.”

  Gdyby czytał to jakiś dres czekałby wtedy nad ranem na informatyków w stanie po spożyciu niosących w ilościach hurtowych sprzęt warty xk PLN:P

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: