17:33
26/3/2014

Jutro startuje, już po raz 10, konferencja przyciągająca tysiące informatyków – Studencki Festiwal Informatyczny (zeszłoroczna edycja przyniosła rekordową liczbę pięciu tysięcy uczestników).

SFI odbywa się w dniach 27- 29 marca 2014, w Centrum Dydaktyki AGH. W tym roku wystąpią takie osobistości jak: Bruce Lawson, Håkon Wium Lie, czy Piotr Faliszewski. Informacje o kolejnych prelegentach oraz atrakcjach czekających na uczestników Festiwalu, znajdziecie na stronie: www.sfi.org.pl.

SFI jest i pozostanie wydarzeniem bezpłatnym. Uczestnikiem Festiwalu może być każdy, nie tylko studenci informatyki, czy osoby zawodowo związane z tą dziedziną, ale również pasjonaci, a nawet każdy, kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z informatyką. Dlatego też agenda jest na tyle urozmaicona, aby wszyscy znaleźli coś dla siebie.

Festiwal powstał z inicjatywy studentów czterech krakowskich uczelni: Akademii Górniczo- Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Głównymi założeniami tego przedsięwzięcia są: umożliwienie studentom nabrania bardziej praktycznej wiedzy z rozwijanej przez nich dziedziny, a także możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami, jak również gośćmi konferencji.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Dlaczego informujecie dopiero o tym dzień wcześniej, i to po godzinie 17..?

  • Volt: bo tylko “najlepsi” mogą zdążyć. A może po prostu nie
   jesteś targetem tego rodzaju imprez, wiele osób wie o takich
   eventach nie z mediów a z własnych poszukiwań i chęci poszerzania
   wiedzy. Faktem jest że wiadomość pojawiła się dość późno, natomiast
   jeżeli nagle uświadomiłeś sobie “nosz muszę tam być” uwierz mi
   dałbyś radę dojechać nawet z końca Polski większością środków
   transportu (pociąg, autobus, auto etc.) to tylko kwestia
   motywacji.

  • @Grzegorz, tutaj akurat nie chodzi o mnie, ponieważ w większości festiwal jest organizowany przez moją uczelnie i wiem o nim od dłuższego czasu.

   Chodzi mi przede wszystkim o to, że nie każdy jest w stanie tak szybko załatwić sobie wolne w pracy czy nocleg na te 3 dni. Jak ktoś jest z drugiego końca polski, to prędzej usłyszy o festiwalu w W-wie, niż tu w Krakowie.

   Myślę, że Niebezpiecznik, który jest patronatem festiwalu, powinien powiadomić o tym przynajmniej tydzień wcześniej. W końcu nie każdy wie, że coś takiego jest tu organizowane.

 2. i tak bardzo pozno, nie kazdy robi za freelancera

 3. a o UniInfo slyszeli? :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: