16:20
26/2/2013

Już po raz dziewiąty w krakowskie progi zawita Studencki Festiwal Informatyczny –- trwająca trzy dni konferencja, która w trakcie licznych wykładów i warsztatów porusza tematy z dziedziny IT.

W tegorocznej edycji konferencji wezmą udział m.in. Richard Stallman będący założycielem ruchu wolnego oprogramowania, Piotr Konieczny – założyciel Niebezpiecznik.pl i specjalista w kwestii bezpieczeństwa sieci komputerowych, Kevin Warwick zwany człowiekiem-cyborgiem, Marcin Iwiński związany z wydawaniem i dystrybucją gier komputerowych, w tym gry „Wiedźmin”, czy Chris Mills – specjalista w zakresie technologii webowych.

Od rana aż do późnego popołudnia trwać będą wykłady i równolegle do nich kilka warsztatów, umożliwiających zdobycie praktycznej wiedzy. Festiwalowi towarzyszyć będą liczne konkursy z nagrodami, niejednokrotnie sprawdzające zdobytą dotychczas wiedzę i umiejętności.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny.

Konferencję organizują studenci, będący członkami informatycznych kół naukowych z czterech krakowskich uczelni wyższych – Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Organizatorzy zapraszają w dniach 14-16 marca do Centrum Dydaktyki Akademii Górniczo-Hutniczej.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Obecność obowiązkowa!

  2. FTR, masz rażący błąd ortograficzny (interpunkcyjny) w tytule tego wpisu.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: