12:10
8/9/2011

[Kraków] Spotkanie OWASP

14 września, o godzinie 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie OWASP Poland. Tym razem w salce nr 3 w Krakowskim Parku Technologicznym (KPT) na Czyżynach

W programie 2 prelekcje. Marek Zachara opowie o uczącym się firewallu webowym, a Krzysiek Kotowicz przedstawi wykład HTML5 – Something wicked this way comes.

Mapka dojazdowa tutaj. Zapraszamy!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Po angielsku? :) Czy już w Polsce zmieniliśmy język urzędowy? Czekam z utęsknieniem. ;)

  2. Prezentacje są po polsku ale wielu prelegentów robi je po angielsku żeby były użyteczne dla wszystkich oddziałów OWASP.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: