6:00
16/11/2011

23 listopada 2011 o godz. 18:00 w Krakowskim Parku Technologicznym na Al. Jana Pawła II 41L (sala konferencyjna na 3 piętrze) odbędzie się kolejne spotkanie krakowskiego OWASP-u.

Agenda
18.00 – 19.00 Wybrane podatności w webowych interfejsach zarządzających urządzeń sieciowych – Michał Sajdak, Securitum
19.00 – 19.15 Przerwa / networking
19.15 – 19.25 Narzędzia OWASP dla developerów. Krótkie wprowadzenie do OWASP ESAPI i AppSensor – Wojciech Dworakowski
19.25 – 20.00 Bezpieczeństwo CouchDB – Paweł Krawczyk

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: