23:24
12/5/2010

[Kraków] Spotknie OWASP-u

Już jutro o 18:00 na AGH odbędzie się kolejne spotkanie krakowskiego OWASP-u. Prelekcje wygłoszą Filip Palian (ataki drive-by download) i Łukasz Juszczyk (analiza złośliwych stron WWW).

Data: czwartek, 13. maja 2010.
Miejsce: Sala A, Wydział FiIS, D10, AGH, ul. Reymonta 19.
Agenda: tutaj.

Mamy nadzieję, że ktoś z Was pojawi się tam z kamerą i nagra wykłady, bo my w tym czasie będziemy sączyć piwko nad morzem, opowiadając o najbardziej spektakularnych atakach informatycznych w ramach konferencji Infoshare :-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. “Seminarium o tworzeniu stron WWW w Joomla! 13.05.2010, 18:00 – Kraków, Wydział Lądowy PK, ul. Warszawska 24, sala 406”

    “BIWAK: Ruby on Rails — web development that doesn’t hurt
    Na prelekcję zapraszamy 13 maja (czwartek) o godzinie 18.30 do sali 224 w budynku C-2 Akademii Górniczo-Hutniczej.”

    To musi być jakiś spisek ;]

  2. D10 to budynek, wydział jest “Fizyki i Informatyki Stosowanej”.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: