18:28
11/3/2015

W dniach 12-14 marca w Krakowie królować będzie informatyka, a to wszystko za sprawą studentów. Członkowie kół naukowych 4 uczelni wyższych: Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Politechniki Krakowskiej organizują wydarzenie, w którym może wziąć udział każdy entuzjasta informatyki, bez względu na wiek, czy umiejętności — i co więcej, za darmo.

unnamed

W programie ciekawe wykłady poświęcone m.in. programowaniu funkcyjnemu, bezpieczeństwu urządzeń mobilnych i systemów sterowania SCADA, projektowaniu gier oraz technologiom wykorzystywanym w kosmosie, warsztaty prowadzone pod okiem specjalistów, atrakcyjne konkursy z nagrodami, a przede wszystkim, ogromna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz możliwość wymiany swoich poglądów i doświadczeń z podobnymi sobie ludźmi, przedstawicielami firm i wybitnymi osobistościami informatycznego świata.

Prezentacja Piotra Koniecznego, szefa zespołu pentesterów i założyciela Niebezpiecznik.pl zaplanowana jest na trzeci dzień Festiwalu, sobotę 14 marca, o godzinie 16:30. Piotrek opowiadać będzie o bezpieczeństwie aplikacji mobilnych i tym, dlaczego smartphone to szatan :)

Tegoroczna 11. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w dniach 12-14 marca. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej www.sfi.org.pl — znajduje się tam również szczegółowy program konferencji.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. To u mnie :) być może wpadnę na wykład Pana Piotra, choć nie wiem czy wytrwam do tej godziny. :D

  2. Wiecie może czy będą gdzieś udostępnione streamy lub nagrania?

  3. Kamera została usunięta przed prezentacją Pana Koniecznego. Widocznie nie zgodził się na nagrywanie…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: