10:08
24/8/2017

24-tego października w Krakowie (w Audytorium Maximum UJ) będzie miała miejsce konferencja Test Dive poświęcona tematyce testerskiej. Przez jeden dzień, w ramach dwóch wątków tematycznych, prelegenci będą poruszać najnowsze zagadnienia w testowaniu: automatyzacja, testy eksploracyjne, DevOps, IoT, Agile, Security. Program konferencji jest dynamicznie aktualizowany, szczegóły znajdziecie tutaj.

Wiadomo jednak, że gwiazdami programu będą Isabel Evans oraz Rex Black, znani eksperci w dziedzinie testowania.

Udział w konferencji jest nieodpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Rejestracja już ruszyła, a liczba miejsc ograniczona, więc jeśli temat Was interesuje, rejestrujcie się.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Komentarz usunięty, ale błąd wciąż jest. :P

  2. A niebezpiecznik będzie (w działce security)?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: