16:35
28/8/2014

Jest sprawiedliwość na tym świecie. Napisał do was? To się zgłoście i podepnijcie pod rozprawę.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Byłoby wspaniale gdyby za jednym razem i Flakiem się zajęli.

 2. W końcu ktoś się pajacem zajął. I oby się zajął do końca.
  Może terminologia pomoże: UKE (w końcu wszystko komunikacją elektroniczną a potrafią sie do kary dołożyć), GIODO (a zgłaszał bazy danych i administrowanie nimi?), etc. Sądze że można podpowiedzieć oskarżycielom dokąd się jeszcze zgłosić coby pajaca dojechać ;)

 3. Ta. Zajęli się bo Ibisza oszukał i jeszcze zdaje się paru innych celebrytów więc się tamci lekko wkur… Jak w Polsce oszukiwać to jeszcze trzeba wiedzieć kto jest nietykalny.

  • Albo kto ma jaja i potrafi isc do sadu z problemem zamiast zyc z mysla “a co ja moge”.

  • “Albo kto ma jaja i potrafi isc do sadu z problemem zamiast zyc z mysla “a co ja moge”.”

   Samymi “jajami” nic nie zdziałasz w tym kraju … :D
   Trzeba mieć czym i gdzie “posmarować” aby machina ruszyła :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: