17:10
17/3/2023

Otrzymujemy od Was informacje, że na Telegramie dostajecie wiadomość, w której ktoś się pod nas podszywa. Osoba podaje się za “przedstawiciela organizacji Niebezpiecznik” i prosi o poparcie petycji dotyczącej “zwalczania oszustw”.

To nie my, więc śmiało zgłaszajcie typa.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Imię Maksym i wszystko jasne :)

    • I w dodatku cyrylicą. Przynajmniej na tym screenie

  2. Domena:openpetition jakaś ‘z doopy’ , kacapski nadpis….coś tu nie gra. Czyżby niebezpiecznik korzystał z jakiejś egzotycznej domeny pocztowej , zamiast z własnej? Na milę morska cuchnie przekrętem. Upośledzone bakterie by się na to nie nabrały…..

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: