6:58
15/4/2014

Tata wygrał odszkodowanie, ale podpisał NDA, które córka złamała, chwaląc się wygraną na Facebooku. Sąd podtrzymał decyzję o anulowaniu wypłaty odszkodowania.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “Stupid people do stupid things…
  Smart people outsmart each other…
  And themselves… And themselves…”

  Pozdrawiam.

  Andrzej

 2. O B()$ze 1200 znajomych mogło lajknąć każdy by się skusił na +1000 do reputacji i lansiku :)
  Jea

 3. Lepiej mieć inteligentnego wroga niż głupiego sojusznika…

  • ja bym tam wolal na odwrot ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: