13:37
14/8/2014

Bo jeszcze ta lotniskowa kamerka pomyśli, że jesteś samobójcą, który chce się wysadzić w powietrze…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Super pomysł. Przecież absolutnie nikt nie stresuje się przy lotach samolotami, prawda? Nikt nie spodziewa się, że jego samolot zaginie, zostanie zestrzelony przez separatystów, pilotowi odpadnie ręka albo terrorysta go porwie. Więc jedynymi zestresowanymi muszą być ci ostatni.

    • Nie zapomnij że odprawa na lotnisku, nie należy do przyjemnych przeżyć.
      Obco krajowcy którzy nie znają języka macierzystego lotniska i z trudem rozróżniają departures/arrivals, też mogą się stresować i dziwnie się zachowywać.

  2. Teraz się będę stresował dopiero :D

  3. No a teraz do całego stresu związanego z podròżą dojdzie jeszcze strach że cie taki automat wyłapie k będziesz miał problem. Prawie samo-spełniahąca sie orzepowiednia.

  4. Ja do tej pory się stresuje. Ale są to innego rodzaju obawy. Np czy mój bagaż rejestrowy znowu zgubią.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: