13:37
14/8/2014

Bo jeszcze ta lotniskowa kamerka pomyśli, że jesteś samobójcą, który chce się wysadzić w powietrze…

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Super pomysł. Przecież absolutnie nikt nie stresuje się przy lotach samolotami, prawda? Nikt nie spodziewa się, że jego samolot zaginie, zostanie zestrzelony przez separatystów, pilotowi odpadnie ręka albo terrorysta go porwie. Więc jedynymi zestresowanymi muszą być ci ostatni.

    • Nie zapomnij że odprawa na lotnisku, nie należy do przyjemnych przeżyć.
      Obco krajowcy którzy nie znają języka macierzystego lotniska i z trudem rozróżniają departures/arrivals, też mogą się stresować i dziwnie się zachowywać.

  2. Teraz się będę stresował dopiero :D

  3. No a teraz do całego stresu związanego z podròżą dojdzie jeszcze strach że cie taki automat wyłapie k będziesz miał problem. Prawie samo-spełniahąca sie orzepowiednia.

  4. Ja do tej pory się stresuje. Ale są to innego rodzaju obawy. Np czy mój bagaż rejestrowy znowu zgubią.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: