11:19
5/8/2012

Firma Early Flicker zarejestrowała (sądowo) logotyp Anonymous:

Anonymous

Anonymous

…i od teraz we Francji tylko oni mogą sprzedawać rzeczy z tym logotypem. Oczywiście Anonimowi się zdenerowali i już wymierzyli w firmę operację OpAnonTrademark, która ma na celu zhackowanie serwerów firmy oraz namierzenie członków rodziny jej założyciela, Apollinaire’a Affreta.

Trzeba przyznać, ktoś miał sporo odwagi ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

22 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jest też możliwość, że członkowie tej Firmy są członkami w/w grupy i za kilka miesięcy będą sprzedawać kubki, koszulki i zegarki z tym logiem, żeby zarobić uczciwie na lepsze serwery :) Przecież SWARM do najtańszych nie należy.

 2. Samobójca…

 3. a za miesiąc “We francji aresztowano 15±10 członków grupy Anonymous”.

 4. sami siebie pogrzebali : ) Anonymous im na pewno nie odpuści… Early Flicker dobrze pomyślało bo znak anonów jest rozpoznawalny praktycznie w kazdym kraju.. chcą to wykorzystać…

 5. zdenerWowali?:)

 6. Oj tam oj tam ;-> Anonimsy i tak działają poza prawem, wiec czemu ma ich jakoś nakaz sądowy obejść. Swoja droga to może być podpucha żeby Anonimsów wywabić, ale oni głupi nie są. Raczej oleją prostackie zaczepki i będą haczyć dalej. A marketingowcy już nie takie sztuczki robił dla kasy… Czy to podpucha czy dla kasy, kojarzy się z poprawianiem grafiki po włamach przez Izrael… Czyżby ciąg dalszy zabawy w kotka i myszkę na skale międzynarodowa ??

 7. “[…] oraz namierzenie członków rodziny jej założyciela […]” -niebezpiecznik
  “[…] Anonymous will take down any business they have […]” -yt

  E? To chyba mafia tak robi. Ci źli goście. Ale mogę się mylić.

 8. Może to głupi pomysł, ale ktoś, np. WikiLeaks :D , po prostu ktoś z podziemia powinien zarejestrować to tak, by inne firmy tego nie zrobiły i przy okazji pobierać kasę za wykorzystywanie, ale kasa byłaby przeznaczana tylko na infrastrukturę: serwery itd. No chyba, że chcą walczyć w ten sposób z każdym, kto będzie próbował zarejestrować to logo. Tylko, żeby przez to nie wpadli jeśli np. amerykańskie służby spróbują to zarejestrować, by namierzyć Anonimowych. Bo w ten sposób widać, że jest to słaby punkt A. Zrobią wszystko, by wybić z głowy pomysł rejestracji.

 9. Mam nadzieję, że taka kradzież znaku nie ujdzie im płazem.

 10. No tak, Anoni przecież działają oficjalnie, więc muszą chronić swoje logo.
  Ciekawe że WB nie zaatakowali za kupno praw do maski Guya Fawkesa.

 11. Anonymous robią im reklamę …

 12. wkrótce ktoś wpadnie na pomysł by zarejestrować krzyż, by całe masy katolików musiały mu płacić za korzystanie z tego znaku.

 13. To tak samo jak Biedronka pozwała admina nasza-biedronka.pl za podobne loga i opatentowaną nazwę “Biedronka” w domenie… ręce opadają.

  Odnośnie tematu, to byłby to bardzo dobry scenariusz na film: grupa hackerów wymyśliła plan jak skutecznie rozreklamować firmę przez internet na skale globalną poprzez swoje logo, które poprzez swoje wcześniejsze działania rozreklamowali…^^

 14. Ja bym się obawiał raczej jak ktoś logo Catonymous-om podwędzi ;->
  O ile zachowanie ludzi można przewidzieć, to Koty mogą zrobić rzeź niewiniątek !!

  Catonymous są nieobliczalni, nie cofną się przed niczym i tylko kocimiętka ich może powstrzymać, ale tylko na kilka minut…

 15. Niedawno w ogóle wszystkie gimbusy na facebooku logo Anonymous, jak są lepsi zainstaluja sobie na kompie Low Orbit Ion Cannon i powiedzą że są Anonimowymi… Żal dupę ściska.

  • LOIC to przeżytek.
   Już jakiś czas temu zalecany był #refref, a czy teraz nie ma czegoś jeszcze nowszego to nie wiem.

  • zzz1986@o2.pl
   nie no co Ty dajesz.. przecież wiadomo że LOIC jest najlepszy i bije np. slowloris’a na głowę ^^

 16. Żaden DDOS nie może przecież wiecznie trwać :)

 17. a jak namierzą rodzinę to co zrobią? zhackują im smartfony?

 18. Połowa to gimbusy, sobie mogą anonimowi straszyć…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: