7:40
30/6/2014

* Lot sterowcem nad serwerownią NSA

W Utah znajduje się serwerownia NSA, o której już nie raz pisaliśmy na łamach Niebezpiecznika. W piątek przeleciał nad nią sterowiec Greenpeace i EFF obklejony dość ciekawym komunikatem: “Nielegalne szpiegowanie poniżej

Sterowiec nad NSA

Sterowiec nad NSA

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Ale to jest legalne szpiegowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • ale zajebistą emotke zrobiłeś! reskpekt! ile nad nią siedziales w tablicy ascii? 3 godziny? ;)

  • lenny face?

 2. Co ten sterowiec mógł tam robić ? zdjęcia? Przecież równie dobrze można sobie serwerownie obejerzeć na google maps :P

  • Ale nie tak dobrej jakości ;).

 3. Sądziłem, że ruch powietrzny nad takimi obiektami jest zamknięty…

  • Tak samo jak pilot/operator tego sterowca.

 4. O Grinpic wali chyba w gacie, że podadzą kto ich finansuje :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: