10:19
4/3/2019

Lubimy grać w gry

Niniejsza wiadomość nie jest artykułem. Jest komunikatem dla źródła. Zignorujcie ją. Komentarze zostały wyłączone.

Jesteśmy zainteresowani. Materiały możesz przesłać na redakcja@niebezpiecznik.pl, szyfrując naszym kluczem GPG lub w drugi sposób, który rozkodujesz na podstawie Twojej wiadomości przesłanej do naszej redakcji, zgodnie z poniższym kluczem:

1,1;7,10;6,9;

2,7;3,1;2,2;

1,17;3,2;4,3;

1,9;6,2;4,5;

2,6;4,1;7,15;

3,2;5,12

gdzie 3,1 oznacza trzecie zdanie z listy i pierwszą literę.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: