15:54
19/7/2011

Brytyjski brukowiec The Sun, oraz inne strony należące do imperium Murdocha (The Times, The Sunday Times) zostały zaatakowane przez LulzSec. Internauci byli najpierw przekierowywani na fałszywy artykuł obwieszczający śmierć Murdocha, a następnie na LulzSecowego Twittera gdzie publikowany były loginy i hasła pracowników z zaatakowanych serwisów.

The Sun i Murdoch hacked

The Sun i Murdoch hacked

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Cała akcja, można tak opisać “odbywała się online na twitter’ze” można było na bieżąco śledzić info o sytuacji na froncie ;)

 2. […] się dowiedzieć z Niebezpiecznika. Strony należące do imperium Murdocha, zostały zaatakowane przez moją ulubioną ekipę – […]

 3. Ciekawe, czy to ta sama ekipa po lepszym ukryciu się przed policją/3-literkowymi agencjami, czy może ktoś przejął sztafetę.

  Anyway: [youtube.com/watch?v=QH2-TGUlwu4] :)

  • Po sposobie działania wnoszę że to ta sama grupa. I dobrze.

   A co do twojej muzyczki, to to lepsze [youtube.com/watch?v=-IrUl_-FtLk]

   Przy okazji – to powinno na główną pójść, a nie do ptra.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: