9:35
4/2/2010

Pojawił się kolejny numer magazyny InSecure, poświęcony zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem komputerowym. W tym numerze znajdziecie informacje na poniższe tematy:

  • Bezpieczeństwo sandboksów w przeglądarkach internetowych
  • Wykrywanie podatności w aplikacjach
  • Porównanie AES-a z 3DES-em
  • OSSEC: wstęp do zarządzania logami
  • Twitter i jego problemy z bezpieczeństwem
  • Bezpieczne planowanie firmowych sieci Wi-Fi

Pdf z magazynem można pobrać stąd


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Miło, że podaliście link :)
    Pozdrawiam serdecznie!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: