19:09
29/6/2012

* Masternet.pl awaria

Kilkunastu czytelników sygnalizowało wczoraj jakis spory fuckup w Masternecie. Strona nie działała, klienci otrzymywali SMS-y z informacjami, że ich domeny wygasły, ale nie mogli zalogować się do panelu klienta. Dziś wszystko wygląda już lepiej.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Wczoraj właśnie chciałem się zalogować na konto a tu ZONK! Przyszedł mi sms o opłaceniu domeny, której wgl nigdy nie kupywałem. A jak chciałem sie zalogowac, żeby sprawdzić to pomyślałem, że ktoś mi się włamał na konto (przy dosyć trudnym haśle które mam) lub usunął bo przy opcji resetowania hasła wyskakiwał błąd, że nie ma takiego maila w bazie >.<

  2. Również dostałem smsa o wygaśnięciu domeny która nie jest moja, a potem nie mogłem odzyskać hasła do konta.

  3. Wczoraj pisałem do nich w tej sprawie, podobno wdrążają nowy system i coś poszło nie tak i dlatego wyłączyli logowanie do serwisu.

  4. Ja nawet nie posiadam tam konta i mi wysłali SMSa o czyjejś domenie :D

    • Taaa, ciekawo jak wysłali ci esemesa skoro nie mieli twojego numeru ^.-

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: