11:19
5/9/2017

Nie działa korporacyjna bankowość mBanku. Od wczoraj rano klienci korzystający ze strony companynet.mBank.pl nie mogą się zalogować. Wczoraj serwis WWW nie odpowiadał i przez kilka godzin pojawiał się komunikat o błędach. Dostajemy od was informacje w tej sprawie.

Spytaliśmy biuro prasowe mBanku o przyczyny awarii i spodziewany czas naprawy. Standardowo spytaliśmy też, czy problemy mogą mieć jakikolwiek związek z bezpieczeństwem (nie mieliśmy powodu by tak sądzić, ale spytaliśmy).

Od rzecznika Krzysztofa Olszewskiego otrzymaliśmy poniższe oświadczenie.

Dzień dobry,

potwierdzam, że niektórzy klienci korporacyjni, korzystający z serwisu mBank CompanyNet, mogą mieć trudności z logowaniem się do serwisu bankowości elektronicznej. W tym czasie wszystkie operacje mogą wykonywać bez opłat w placówkach korporacyjnych.

Trudności nie dotyczą klientów indywidualnych.

Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem pełnej obsługi. Bardzo przepraszamy.

Damy znać jeśli dowiemy się więcej.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. ach ten mbank

 2. Nie podali przyczyn błędu, informacji o bezpieczeństwie i czasu naprawy usterki
  nie pokojące ;v;

  • ^++

 3. Nie tylko corpo. Bankowość indywidualna też miała problemy. Formularz logowania pozwalał wprowadzić tylko 7 znaków w haśle. Łatwo można było dostęp sobie zablokować. Po restarcie hasła na infolinii i logowaniu, przy ustawieniu nowego wywołało komunikat “blad pobierania zasobów”…

 4. To wina ich chciwości. U nich liczy się tylko gotówka.

  • A co ma sie liczyc innego w przedsiebiorstwie? Raczej pro bono nie robia, ciekawe czy ty za darmo pracujesz i za darmo na ulicy ci daja chleb oraz cebule ..

  • mlodszy myslacy 2017.09.06 21:23
   Przecież miliardów dolarów do grobu nie zabiorą, nie wydadzą …,a innych mogliby uszczęśliwić inwestując w edukacje, pensje pracowników IT, czy w badania naukowe.
   Zobacz na Japonię . Najbogatsze państwo, a korporacja zatrudnia do tak prostych czynności jak otwieranie drzwi :)

   Tylko w europie cebulaki kierują się bezwartościowymi pieniędzmi ,a każdego kogo mogą zastępują automatyką …

 5. Zwykła bankowość chyba też ma problemy po przy próbie wykonania przelewów wyświetla “Przykro nam usługa jest w tej chwili niedostępna”.

 6. Mbank wiecznie coś odwala. Zaczynając od awarii bez powiadomienia użytkowników, że coś jest na rzeczy, kończąc na niemożności pogodzenia się z sesjami elixira.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: