11:19
5/9/2017

Nie działa korporacyjna bankowość mBanku. Od wczoraj rano klienci korzystający ze strony companynet.mBank.pl nie mogą się zalogować. Wczoraj serwis WWW nie odpowiadał i przez kilka godzin pojawiał się komunikat o błędach. Dostajemy od was informacje w tej sprawie.

Spytaliśmy biuro prasowe mBanku o przyczyny awarii i spodziewany czas naprawy. Standardowo spytaliśmy też, czy problemy mogą mieć jakikolwiek związek z bezpieczeństwem (nie mieliśmy powodu by tak sądzić, ale spytaliśmy).

Od rzecznika Krzysztofa Olszewskiego otrzymaliśmy poniższe oświadczenie.

Dzień dobry,

potwierdzam, że niektórzy klienci korporacyjni, korzystający z serwisu mBank CompanyNet, mogą mieć trudności z logowaniem się do serwisu bankowości elektronicznej. W tym czasie wszystkie operacje mogą wykonywać bez opłat w placówkach korporacyjnych.

Trudności nie dotyczą klientów indywidualnych.

Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem pełnej obsługi. Bardzo przepraszamy.

Damy znać jeśli dowiemy się więcej.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. ach ten mbank

 2. Nie podali przyczyn błędu, informacji o bezpieczeństwie i czasu naprawy usterki
  nie pokojące ;v;

  • ^++

 3. Nie tylko corpo. Bankowość indywidualna też miała problemy. Formularz logowania pozwalał wprowadzić tylko 7 znaków w haśle. Łatwo można było dostęp sobie zablokować. Po restarcie hasła na infolinii i logowaniu, przy ustawieniu nowego wywołało komunikat “blad pobierania zasobów”…

 4. To wina ich chciwości. U nich liczy się tylko gotówka.

  • A co ma sie liczyc innego w przedsiebiorstwie? Raczej pro bono nie robia, ciekawe czy ty za darmo pracujesz i za darmo na ulicy ci daja chleb oraz cebule ..

  • mlodszy myslacy 2017.09.06 21:23
   Przecież miliardów dolarów do grobu nie zabiorą, nie wydadzą …,a innych mogliby uszczęśliwić inwestując w edukacje, pensje pracowników IT, czy w badania naukowe.
   Zobacz na Japonię . Najbogatsze państwo, a korporacja zatrudnia do tak prostych czynności jak otwieranie drzwi :)

   Tylko w europie cebulaki kierują się bezwartościowymi pieniędzmi ,a każdego kogo mogą zastępują automatyką …

 5. Zwykła bankowość chyba też ma problemy po przy próbie wykonania przelewów wyświetla “Przykro nam usługa jest w tej chwili niedostępna”.

 6. Mbank wiecznie coś odwala. Zaczynając od awarii bez powiadomienia użytkowników, że coś jest na rzeczy, kończąc na niemożności pogodzenia się z sesjami elixira.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: