10:50
9/11/2016

14 listopada 2016 w Gdyni odbędzie się konferencja “Bezpieczeństwo w biznesie”, którą organizujemy wraz z przyjaciółmi z VS DATA. W ramach 4 godzin wykładów zademonstrujemy w praktyce zarówno ataki, na jakie narażone są współczesne firmy i ich pracownicy, jak i skuteczne metody ochrony przed nimi. Obiecujemy, że będzie i merytorycznie i zabawnie zarazem. Zapraszamy więc do rejestracji!

Oto agenda spotkania:

Agenda spotkania

Agenda spotkania


Oto “szerszy” opis niebezpiecznikowej prelekcji:

Jak ukradliśmy 13 milionów jednym e-mailem — case study
Ataki socjotechniczne mocno różnią się od klasycznych włamań komputerowych. Kiedy celem ataku są ludzie, a nie oprogramowanie, nigdy nie wiadomo, jak zareagują. A reagują w bardzo nieprzewidywalny sposób…
W ramach prelekcji, pokazane zostaną kulisy ataków socjotechnicznych przeprowadzonych przez zespół bezpieczeństwa Niebezpiecznik.pl w latach 2014-2016 w kilku polskich firmach z różnych branż. Wykład będzie przeplatany praktycznymi demonstracjami ataków na żywo (na publiczności ;) i zrzutami ekranów z e-maili jakie faktycznie były wymieniane pomiędzy atakującymi a pracownikami-ofiarami. Pokażemy jak podeszliśmy pracowników różnych polskich firm, ale udzielimy także rad, co zrobić, aby skutecznie ograniczyć ryzyko tego typu ataków w swojej firmie.
Niniejsze prelekcja była pokazywana na wielu branżowych konferencjach i wielokrotnie zdobyła tytuł najlepszej prelekcji danej konferencji.

Udział w konferencji jest całkowicie darmowy, ale mamy ograniczoną liczbę miejsc. Ponieważ spodziewamy się większej liczby chętnych niż jest w stanie pomieścić sala, już teraz otwieramy wstępną internetową rezerwację miejsc. Do końca dania (9 listopada, 23:59) zbieramy aplikacje w poniższym formularzu, a w czwartek do wybranych osób roześlemy imienne zaproszenia, które umożliwią wejście na spotkanie.

UWAGA!
Spotkanie jest przeznaczone dla pracowników firm, a wykłady dedykowane przede wszystkim 2 grupom docelowym: managerom IT lub HR i firmowym administratorom/informatykom. Naszym idealnym, “poszukiwanym uczestnikiem” jest 2 osobowa delegacja z danej firmy: osoba techniczna wraz z dyrektorem lub managerem działu IT albo HR. W przypadku większej liczby zgłoszeń niż liczba dostępnych miejsc, zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia aplikacji, które są niekompletne lub nie spełniają powyższych wymogów.

 

Zgłoś chęć udziału już dziś!

Formularz znika o godz. 23:59 w środę, 9 listopada.

Rejestracja została zamknięta, ale jeśli bardzo zależy Ci na udziale, napisz na konferencja@niebezpiecznik.pl z firmowego adresu e-mail i zobaczymy, co da się zrobić :)

Prelegenci:

secure_world_conference_gdynia_poland

Przeczytaj także:

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A jest szansa na jakiś stream? Nie mieszkam w 3-mieście ani okolicach, a bardzo chętnie zobaczył bym prelekcje.

  • Niestety, nie planujemy na tej edycji streamingu. Ale w zależności od tego, jak spotkanie się uda, rozważamy realizację kilku kolejnych eventów, także w innych miastach i także dla freelancerów/studentów, nie tylko dla firm.

  • Czekam w takim razie @Piotr Konieczny na event we WRO, ew. Poznań :)

 2. na coś podobnego w KrK bardzo chętnie bym poszedł :)

  • Podobny wykład (z trochę inną szczegółowością) był realizowany w Krakowie. Z racji olbrzymiego zainteresowania, nawet 2 razy :-)
   Niewykluczone, że będzie kolejna powtórka niebawem…

 3. hmmm …. otrzymując wiadomość w dniu 09.11 ok 22.00 nie mam szans :-)))) Szkoda, iż tak późno. Występ team-u Niebezpiecznik and VS DATA zawsze jest bardzo ciekawe. Jeśli nie jest możliwy streaming online to może w offline :-)) Pomyślcie o tym.

 4. Chętnie bym się wybrał, ale trochę daleko – za daleko jak na 2 wystąpienia. Pozostaje czekać, aż pojawi się coś w mazowieckim :)

 5. Kto nie był niech żałuje
  Fantastyczne szkolenie.
  Mnóstwo praktycznej wiedzy, z wielkim poczuciem humory.

  Pozdrawiam serdecznie pana Piotra Koniecznego i pana Witolda Sobolewskiego..

  Uczestników tej dyskusji zachęcam do udziału w wykładach/konferencjach
  WARTO!!!

 6. W końcu było coś w Trójmieście, a ja przeczytałem o tym w grudniu ehhh :/

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: