19:44
10/3/2019

Kochane Czytelniczki i Hakerki! Jak zapewne wiecie dziś jest Dzień Mężczyzn. Jeśli jeszcze nie kupiliście prezentu bliskim sercu mężczyznom (a także jeśli prezent już macie), to rozważcie zmianę dziesiejszych życzeń z “wszystkiego najlepszego” na “wszystkiego najbezpieczniejszego”. Pomożemy Wam, żeby Wasi mężczyźni byli najbezpieczniejsi :) W skrócie: do końca jutrzejszego dnia (albo do wyczerpania zapasów), wejściówki na nasz bestsellerowy wykład “Jak nie dać się zhackować?“, który już niebawem w 12 miastach w Polsce, są tańsze!

Mamy coś, co na pewno oderwie Twojego mężczyznę od gier komputerowych :)

Dzień Mężczyzny, to idealna okazja, aby Wasze Drugie Połówki, Ojców, Dziadków, Wujków i Teściów wysłać do nas na pogadankę o tym jak bezpiecznie korzystać z komputera i smartfona surfując po internecie, nie tylko podczas zakupów online. Przekażemy im wiedzę, która podniesie bezpieczeństwo ich danych, pieniędzy i tożsamości. Zrobimy to w przystępny i widowiskowy sposób, a Wy dzięki temu będziecie miały czas na rozmowy ze swoimi Mężczyznami na istotniejsze w Waszych relacjach tematy.

Jak zdobyć zniżkę?

Aby zdobyć promocyjny bilet, kliknij na przycisk “zarejestruj się” poniżej i wybierz swoje miasto, a następnie bilet o nazwie “Dla Mężczyzn“:

Bilet jest w formie elektronicznej i po wydrukowaniu idealnie nadaje się na prezent. Psst, nie sprawdzamy płci podczas wejścia na salę, więc jeśli same nie macie jeszcze wejściówki, to możecie podczas zakupu “zmienić płeć” i pozyskać bilet taniej ;) Liczba promocyjnych biletów jest ograniczona.

Oto alfabetyczna lista miast, które niebawem odwiedzimy:

W ramach trwającego ok. 3 godziny wykładu pokazujemy:

 • Jak nie paść ofiarą popularnych w Polsce oszustw internetowych, scamów i przekrętów
 • Jak poprawnie zabezpieczyć komputer i smartfona, aby nie zostały one zhackowane przez cyberprzestępców
 • Jak chronić swoją prywatność w trakcie korzystania z e-maila, serwisów społecznościowych i platform gier online
 • Jak zabezpieczyć swoje dane i komunikację, aby nie zostały one przez nikogo przechwycone
 • Jak bezpiecznie robić zakupy w internecie
 • Jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej

Powyższe zagadnienia ilustrujemy prawdziwymi przykładami ataków, jakie w ostatnich miesiącach dotknęły Polaków, a dodatkowo sami, na żywo, demonstrujemy jak w rzeczywistości atakują hackerzy, między innymi:

 • Podszyjemy się pod Pana Prezydenta
 • Wykradniemy dane ze smartfonu uczestnika wykładu
 • Pokażemy jak szybko łamane są hasła Polaków
 • Zainfekujemy laptopa ofiary i będziemy ją podglądali przez wbudowaną w laptopa kamerkę
 • Przejmiemy kontrolę nad komputerem przy pomocy złośliwego pendrive’a i kabla USB
 • Zadzwonimy do uczestnika wykładu z numeru jego żony (i bez jej wiedzy ;)

Więcej o samym wykładzie i jego agendzie możecie poczytać tutaj. Ocena z ponad tysiąca ankiet to 9,3/10. Jednym słowem: warto. Dwoma słowami: każdy powinien. Trzema słowami: zapisz się teraz ;)

PS. A jeśli nie zamierzasz skorzystać z tej okazji, to chociaż dodaj do dziesiejszych życzeń z okazji Dnia Mężczyzn pierwiastek bezpieczeństwa w postaci namówienia znajomych Panów na wykonanie badań profilaktycznych. Sama też się przebadaj. ❤️

Przeczytaj także:

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Dobry dobór obrazka propagandowego.

  • Fake, prawdziwy facet tak nie leży, gniecie się”interes” ;)

  • Faktycznie lepsze byłoby zdjęcie lodów z oczmi

 2. Poznam hakerke

 3. Profesjonalny serwis o bezpieczeństwie, a tu zamiast “zcrackować” to “zhackować” :)

 4. A nie ma biletów dla mężczyzn z gadżetami Niebezpiecznika?

 5. Przeczytajcie maila odemnie

 6. Przegapiłem :/
  Ile bym zaoszczędził gdybym kupił te dwa dni temu? Będą jeszcze takie akcje do 29 maja (Lublin)? My z Polski “B” bidni jesteśmy ;)

  • Nie przewidujemy już żadnych promocji, niestety.

 7. …w Polsce ZAWSZE “inaczej” i “na odwrót” niż większość świata:
  “Dzień Mężczyzn – tradycja obchodzenia tego święta na świecie została zapoczątkowana 19 listopada 1999 w Trynidadzie i Tobago przy wsparciu Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz grupy ludzi w Stanach Zjednoczonych, Europie, Afryce, Azji i na Karaibach. Przemawiając w imieniu Organizacji Narodów Zjednoczonych do Spraw Oświaty, Nauki i Kultury (UNESCO), Ingeborg Breines (dyrektorka programu Kobiety i Kultura Pokoju) stwierdziła, że to świetny pomysł, który będzie symbolem równowagi płci.”

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: