19:44
10/3/2019

Kochane Czytelniczki i Hakerki! Jak zapewne wiecie dziś jest Dzień Mężczyzn. Jeśli jeszcze nie kupiliście prezentu bliskim sercu mężczyznom (a także jeśli prezent już macie), to rozważcie zmianę dziesiejszych życzeń z “wszystkiego najlepszego” na “wszystkiego najbezpieczniejszego”. Pomożemy Wam, żeby Wasi mężczyźni byli najbezpieczniejsi :) W skrócie: do końca jutrzejszego dnia (albo do wyczerpania zapasów), wejściówki na nasz bestsellerowy wykład “Jak nie dać się zhackować?“, który już niebawem w 12 miastach w Polsce, są tańsze!

Mamy coś, co na pewno oderwie Twojego mężczyznę od gier komputerowych :)

Dzień Mężczyzny, to idealna okazja, aby Wasze Drugie Połówki, Ojców, Dziadków, Wujków i Teściów wysłać do nas na pogadankę o tym jak bezpiecznie korzystać z komputera i smartfona surfując po internecie, nie tylko podczas zakupów online. Przekażemy im wiedzę, która podniesie bezpieczeństwo ich danych, pieniędzy i tożsamości. Zrobimy to w przystępny i widowiskowy sposób, a Wy dzięki temu będziecie miały czas na rozmowy ze swoimi Mężczyznami na istotniejsze w Waszych relacjach tematy.

Jak zdobyć zniżkę?

Aby zdobyć promocyjny bilet, kliknij na przycisk “zarejestruj się” poniżej i wybierz swoje miasto, a następnie bilet o nazwie “Dla Mężczyzn“:

Bilet jest w formie elektronicznej i po wydrukowaniu idealnie nadaje się na prezent. Psst, nie sprawdzamy płci podczas wejścia na salę, więc jeśli same nie macie jeszcze wejściówki, to możecie podczas zakupu “zmienić płeć” i pozyskać bilet taniej ;) Liczba promocyjnych biletów jest ograniczona.

Oto alfabetyczna lista miast, które niebawem odwiedzimy:

W ramach trwającego ok. 3 godziny wykładu pokazujemy:

 • Jak nie paść ofiarą popularnych w Polsce oszustw internetowych, scamów i przekrętów
 • Jak poprawnie zabezpieczyć komputer i smartfona, aby nie zostały one zhackowane przez cyberprzestępców
 • Jak chronić swoją prywatność w trakcie korzystania z e-maila, serwisów społecznościowych i platform gier online
 • Jak zabezpieczyć swoje dane i komunikację, aby nie zostały one przez nikogo przechwycone
 • Jak bezpiecznie robić zakupy w internecie
 • Jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej

Powyższe zagadnienia ilustrujemy prawdziwymi przykładami ataków, jakie w ostatnich miesiącach dotknęły Polaków, a dodatkowo sami, na żywo, demonstrujemy jak w rzeczywistości atakują hackerzy, między innymi:

 • Podszyjemy się pod Pana Prezydenta
 • Wykradniemy dane ze smartfonu uczestnika wykładu
 • Pokażemy jak szybko łamane są hasła Polaków
 • Zainfekujemy laptopa ofiary i będziemy ją podglądali przez wbudowaną w laptopa kamerkę
 • Przejmiemy kontrolę nad komputerem przy pomocy złośliwego pendrive’a i kabla USB
 • Zadzwonimy do uczestnika wykładu z numeru jego żony (i bez jej wiedzy ;)

Więcej o samym wykładzie i jego agendzie możecie poczytać tutaj. Ocena z ponad tysiąca ankiet to 9,3/10. Jednym słowem: warto. Dwoma słowami: każdy powinien. Trzema słowami: zapisz się teraz ;)

PS. A jeśli nie zamierzasz skorzystać z tej okazji, to chociaż dodaj do dziesiejszych życzeń z okazji Dnia Mężczyzn pierwiastek bezpieczeństwa w postaci namówienia znajomych Panów na wykonanie badań profilaktycznych. Sama też się przebadaj. ❤️


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Dobry dobór obrazka propagandowego.

  • Fake, prawdziwy facet tak nie leży, gniecie się”interes” ;)

  • Faktycznie lepsze byłoby zdjęcie lodów z oczmi

 2. Poznam hakerke

 3. Profesjonalny serwis o bezpieczeństwie, a tu zamiast “zcrackować” to “zhackować” :)

 4. A nie ma biletów dla mężczyzn z gadżetami Niebezpiecznika?

 5. Przeczytajcie maila odemnie

 6. Przegapiłem :/
  Ile bym zaoszczędził gdybym kupił te dwa dni temu? Będą jeszcze takie akcje do 29 maja (Lublin)? My z Polski “B” bidni jesteśmy ;)

  • Nie przewidujemy już żadnych promocji, niestety.

 7. …w Polsce ZAWSZE “inaczej” i “na odwrót” niż większość świata:
  “Dzień Mężczyzn – tradycja obchodzenia tego święta na świecie została zapoczątkowana 19 listopada 1999 w Trynidadzie i Tobago przy wsparciu Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz grupy ludzi w Stanach Zjednoczonych, Europie, Afryce, Azji i na Karaibach. Przemawiając w imieniu Organizacji Narodów Zjednoczonych do Spraw Oświaty, Nauki i Kultury (UNESCO), Ingeborg Breines (dyrektorka programu Kobiety i Kultura Pokoju) stwierdziła, że to świetny pomysł, który będzie symbolem równowagi płci.”

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: