12:03
8/5/2017

Konferencji CONFidence nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Co wiosnę odbywa się w Krakowie, od niedawna w mrocznym hotelu Forum nad brzegiem Wisły, sprzyjającym kuluarowej integracji. Tym razem CONFidence odbywa się 18-19 maja.

W tym roku Niebezpiecznik bliżej współpracował z Proideą: ocenialiśmy CFP i proponowaliśmy prelegentów. Udało się ściągnąć kilka osób z policyjnych wydziałów do walki z cyberprzestępczością. Dlatego tym bardziej zapraszamy do rejestracji. Z kodem niebezpiecznik20 otrzymacie 20% zniżki na cenę wejściówki, czyli za 2 dni imprezy zapłacicie 720 PLN netto. Studenci płacą tylko 120 PLN.

Techniczne prezentacje, case studies, warsztaty i konkursy (Capture The Flag) to trzon konferencji. Jednak CONFidence to także spotkanie społeczności IT security w naprawdę niepowtarzalnej, luźnej atmosferze. Co roku konferencja przyciąga setki hakerów, programistów, specjalistów i studentów.

Dobrą rekomendacją tej imprezy jest to, że jeszcze przed ogłoszeniem agendy, połowa miejsc była już wyprzedana. To się nazywa renoma! Dlatego nie czekajcie aż miejsc zabraknie i rejestrujcie się czym prędzej z kodem niebezpiecznik20. A kiedy już będziecie na miejscu — nie zapomnijcie odwiedzić naszego kącika!

Jak zwykle, będziemy mieli dla Was kilka rzeczy do zhackowania i gadżety do chownowania.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: