12:01
21/9/2018

Konferencja którą firmuje Gynvael Coldwind będzie z pomocą PWN realizowana po raz trzeci. Spotkanie odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2018 roku w Warszawie (Warsaw Plaza Hotel). Program konferencji skierowany jest do specjalistów, którzy w praktyce zajmują się tematyką bezpieczeństwa komputerowego. W poprzednich edycjach konferencji udział wzięło ponad 600 osób zainteresowanych tematem bezpieczeństwa IT.

Konferencję Security PWNing można opisać dwoma słowami: “dużo mięsa”. I to w dobrej cenie ;) W poprzednich edycjach w agendzie dominowały prelekcje praktyczne, często niskopoziomowe. Brak jest marketingu i “prelekcji sponsorskich”. Dodatkowo podczas konferencji odbędzie się CTF, który organizuje Dragon Sektor, a wzorem lat po części merytorycznej nastąpi after party w trakcie którego będzie można skorzystać z retroinformtycznej strefy, w skład której wejdą: PONG, Atari 2600, Atari 65XE, Amiga 600, NES, SNES, Nintendo 64, Commodore 64, Nintendo GameCube, Sega Master System II, Sega Mega Drive II oraz Pecety z win98/XP.

Konferencja będzie też tłumaczona symultanicznie (z języka polskiego na angielski), więc możecie wziąć ze sobą anglojęzycznych kolegów.

Security PWNing – zniżka

Niebezpiecznik jest patronem medialnym imprezy, dzięki czemu mamy dla Was ./kodzik zniżkowy upoważniający do 20% rabatu. Kod ważny jest do Halloween.

dla strony PL: NB3110
dla strony EN: NB2018

Zarejestrować możecie się tutaj. A jak już będziecie na miejscu, wpadajcie na nasze stoisko i na prelekcję, w której opowiemy o tym jak każdego dnia Polacy tracą pieniądze w internecie (i kto stoi za atakami, scamami, wyjebkami i przekrętami oraz ile na tym zarabia).

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
 

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Prawdziwa “wyjebka” to cena biletu.
    PS. nie sądziłem, że zobaczę to słowo na głównej w tekście NBZP.

    • I nie zobaczyłeś. Bo to ptr.

    • Dwie gwiazdki w sidebarze czynią te posty niewidocznymi? A to nie wiedziałem, sorry.

  2. Cena nie do przyjęcia.. Będzie transmisja online? Wyślecie mi materiały?

  3. Ta cena jest jakaś z kosmosu.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: