12:01
21/9/2018

Konferencja którą firmuje Gynvael Coldwind będzie z pomocą PWN realizowana po raz trzeci. Spotkanie odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2018 roku w Warszawie (Warsaw Plaza Hotel). Program konferencji skierowany jest do specjalistów, którzy w praktyce zajmują się tematyką bezpieczeństwa komputerowego. W poprzednich edycjach konferencji udział wzięło ponad 600 osób zainteresowanych tematem bezpieczeństwa IT.

Konferencję Security PWNing można opisać dwoma słowami: “dużo mięsa”. I to w dobrej cenie ;) W poprzednich edycjach w agendzie dominowały prelekcje praktyczne, często niskopoziomowe. Brak jest marketingu i “prelekcji sponsorskich”. Dodatkowo podczas konferencji odbędzie się CTF, który organizuje Dragon Sektor, a wzorem lat po części merytorycznej nastąpi after party w trakcie którego będzie można skorzystać z retroinformtycznej strefy, w skład której wejdą: PONG, Atari 2600, Atari 65XE, Amiga 600, NES, SNES, Nintendo 64, Commodore 64, Nintendo GameCube, Sega Master System II, Sega Mega Drive II oraz Pecety z win98/XP.

Konferencja będzie też tłumaczona symultanicznie (z języka polskiego na angielski), więc możecie wziąć ze sobą anglojęzycznych kolegów.

Security PWNing – zniżka

Niebezpiecznik jest patronem medialnym imprezy, dzięki czemu mamy dla Was ./kodzik zniżkowy upoważniający do 20% rabatu. Kod ważny jest do Halloween.

dla strony PL: NB3110
dla strony EN: NB2018

Zarejestrować możecie się tutaj. A jak już będziecie na miejscu, wpadajcie na nasze stoisko i na prelekcję, w której opowiemy o tym jak każdego dnia Polacy tracą pieniądze w internecie (i kto stoi za atakami, scamami, wyjebkami i przekrętami oraz ile na tym zarabia).

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Prawdziwa “wyjebka” to cena biletu.
    PS. nie sądziłem, że zobaczę to słowo na głównej w tekście NBZP.

    • I nie zobaczyłeś. Bo to ptr.

    • Dwie gwiazdki w sidebarze czynią te posty niewidocznymi? A to nie wiedziałem, sorry.

  2. Cena nie do przyjęcia.. Będzie transmisja online? Wyślecie mi materiały?

  3. Ta cena jest jakaś z kosmosu.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: