11:32
12/2/2018

Na naszą redakcyjną skrzynkę spływa coraz więcej zdjęć Bitcoinmatów, które są rozstawiane w galeriach i cetrach miast. Niestety, spływają też informacje, że te infokioski nie są poprawnie zabezpieczone przed ingerencją z zewnątrz. Sugerujemy więc, abyście nie wprowadzali na takim Bitcoinmacie żadnych wrażliwych informacji. Załóżcie najgorsze — że do wprowadzonych tam danych każdy może mieć dostęp.

Oto zdjęcia, jakie podesłał nam jeden z Czytelników:

O problemach innego z Bitcointomatów pisaliśmy wcześniej na naszym Facebooku.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Instalator KMSpico na jednym ze zdjęć. Świat się skończył.

  2. Cetrach miast

  3. Kleptomaty :D

  4. agora Bytom

  5. Twarzy na pierwszym zdjęciu nie zamazaliście – powyżej biletomatu. Ciekawe czym jest otwór powyżej monitora.

    • *bitkontomatu

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: