11:32
12/2/2018

Na naszą redakcyjną skrzynkę spływa coraz więcej zdjęć Bitcoinmatów, które są rozstawiane w galeriach i cetrach miast. Niestety, spływają też informacje, że te infokioski nie są poprawnie zabezpieczone przed ingerencją z zewnątrz. Sugerujemy więc, abyście nie wprowadzali na takim Bitcoinmacie żadnych wrażliwych informacji. Załóżcie najgorsze — że do wprowadzonych tam danych każdy może mieć dostęp.

Oto zdjęcia, jakie podesłał nam jeden z Czytelników:

O problemach innego z Bitcointomatów pisaliśmy wcześniej na naszym Facebooku.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Instalator KMSpico na jednym ze zdjęć. Świat się skończył.

  2. Cetrach miast

  3. Kleptomaty :D

  4. agora Bytom

  5. Twarzy na pierwszym zdjęciu nie zamazaliście – powyżej biletomatu. Ciekawe czym jest otwór powyżej monitora.

    • *bitkontomatu

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: