14:23
27/10/2011

* Narodowcy zhackowani

Skrajna prawica dostała defacem od przeciwników marszu niepodległości 11 listopada. Oprócz nich zaatakowano także strony Młodzieży Wszechpolskiej i ONR.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Zdaje się że ONR się już podniósł, albo w ogóle ich nie atakowano – chyba że chodzi o któryś z ich odłamów albo lokalnych bojówek.

 2. “[…]To atak hakerów. Jednocześnie zaatakowali stronę internetową Młodzieży Wszechpolskiej oraz portal narodowcy.net – mówi Robert Winnicki prezes Młodzieży Wszechpolskiej, współorganizatora marszu.”

  I po raz kolejny, błędnie Haker jest postrzegany…

 3. Media już zmieniły znaczenie tego słowa. Podejrzewam, że w słowniku języka polskiego znajdzie się już nowa definicja hakera :/

 4. Bo z nich byli tacy sami hakerzy jak z ONR jest prawica ONR i mlodzierz wszechpolska to organizacje narodowo socjalistyczne czyli filozofia rewolucyjna natomiast prawica reprezentuje konserwatyzm czyli filozofie kontrrewolucyjna I po raz kolejny blednie prawica jest postrzegana…

  • A kolega na jakiej podstawie wpadł na takie “odkrywcze” wnioski?? ONR i MW odwołują się do przedwojennej endecji, nie do niemieckich czy włoskich wzorców. Nie ma to NIC wspólnego z “narodowym socjalizmem”

 5. Tak samo media zmieniają znaczenia słowa “faszysta” ,co jak co ,ale Marsz Niepodległości poparł ostatnio Szef AKowców Polskich ,i co o Nim też powiedzą ,że faszysta?.

  • Stalin juz dawno mowil ze AK to faszysci wiec nie ma sie co dziwic ze dalej mamy ten stereotyp

  • Akurat Josif Wisarionowicz radził, żeby nazywać faszystami wszystkich przeciwników.
   Co zabawniejsze z blokady marszy wycofały się organizace Żydowskie. Przyczyna: antysemickie hasła głoszone przez… przeciwników marszu. Mamy zatem kuriozum: Po jednej stronie socjaliści i antysemici, po drugiej weterani i “duchowi spadkobiercy” organizacji które walczyły z Niemcami w czasie IIWŚ. I to ci drudzy mają być “faszystami”…

 6. […] To nie pierwszy raz, kiedy strony narodowców
  zostały podmienione — pierwszy raz o takich atakach
  informowaliśmy 2 lata temu. […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: