14:23
27/10/2011

* Narodowcy zhackowani

Skrajna prawica dostała defacem od przeciwników marszu niepodległości 11 listopada. Oprócz nich zaatakowano także strony Młodzieży Wszechpolskiej i ONR.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
 

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Zdaje się że ONR się już podniósł, albo w ogóle ich nie atakowano – chyba że chodzi o któryś z ich odłamów albo lokalnych bojówek.

 2. “[…]To atak hakerów. Jednocześnie zaatakowali stronę internetową Młodzieży Wszechpolskiej oraz portal narodowcy.net – mówi Robert Winnicki prezes Młodzieży Wszechpolskiej, współorganizatora marszu.”

  I po raz kolejny, błędnie Haker jest postrzegany…

 3. Media już zmieniły znaczenie tego słowa. Podejrzewam, że w słowniku języka polskiego znajdzie się już nowa definicja hakera :/

 4. Bo z nich byli tacy sami hakerzy jak z ONR jest prawica ONR i mlodzierz wszechpolska to organizacje narodowo socjalistyczne czyli filozofia rewolucyjna natomiast prawica reprezentuje konserwatyzm czyli filozofie kontrrewolucyjna I po raz kolejny blednie prawica jest postrzegana…

  • A kolega na jakiej podstawie wpadł na takie “odkrywcze” wnioski?? ONR i MW odwołują się do przedwojennej endecji, nie do niemieckich czy włoskich wzorców. Nie ma to NIC wspólnego z “narodowym socjalizmem”

 5. Tak samo media zmieniają znaczenia słowa “faszysta” ,co jak co ,ale Marsz Niepodległości poparł ostatnio Szef AKowców Polskich ,i co o Nim też powiedzą ,że faszysta?.

  • Stalin juz dawno mowil ze AK to faszysci wiec nie ma sie co dziwic ze dalej mamy ten stereotyp

  • Akurat Josif Wisarionowicz radził, żeby nazywać faszystami wszystkich przeciwników.
   Co zabawniejsze z blokady marszy wycofały się organizace Żydowskie. Przyczyna: antysemickie hasła głoszone przez… przeciwników marszu. Mamy zatem kuriozum: Po jednej stronie socjaliści i antysemici, po drugiej weterani i “duchowi spadkobiercy” organizacji które walczyły z Niemcami w czasie IIWŚ. I to ci drudzy mają być “faszystami”…

 6. […] To nie pierwszy raz, kiedy strony narodowców
  zostały podmienione — pierwszy raz o takich atakach
  informowaliśmy 2 lata temu. […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: