9:53
5/5/2012

Aresztowano Francuza, któremu wcześniej podsłuchano e-maile.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Tak prawdę mówiąc… kusi mnie :-) Ciekaw jestem co by było gdybym napisał maila “Hi, I want to be your active terrorist unit. Greets!” na adres recruting@alkaida.org. Kilka takich maili jestem terrorystą pełną gębą, jeszcze Koran można kupić dla rozwiania wątpliwości. Inna sprawa – uczony człowiek a komunikował się pewnie zwykłymi mailami.

    • Najciemniej pod latarnią ;)

  2. ojtam, ojtam, poklocil sie z zona i napisal do Sarkoziego co o tym wszystkim mysli i zaraz terrorysta, dobrze, ze Sarkozy prawdopodobnie przegra te wybory, facet nie ma poczucia humoru! to przez ten wzrost :)

  3. No to mamy już tajemnice korespondencji :)

  4. Obywatel Francji to jeszcze nie Francuz, zwłaszcza ten “Algerian-born”.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: